Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BTS tagoknak milyen a...

A BTS tagoknak milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
Minden tag személyiségére kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok. Előre köszi a válaszokat.

2020. dec. 10. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Hát lehet már nincs is nekik, annyira kihasználja őket a cégük🤷🏻‍♀️

Teljesen elvesztik önmagukat ilyen korlátok között. Saját maguk sem tudják

2020. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy tagról tudok biztos dolgokat, Taeről.


Elvileg ő kedves, jófej, intelligens, de amúgy nincs semmi extra benne, olyan átlagos.


Legalábbis ezt eg olyan embertől tudom, akinek az egyik rokona ismeri Taet.

2020. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondom, hogy nekik nincs olyan, hiszen nyilvánvalóan van... de abból sem te, sem senki más "kívülálló" semmit nem fog megtudni.

Ők ugyanis ott termékek. A legapróbb részletekig meghatározzák, hogy hogyan viselkedhetnek, mikor mit és hogyan csinálhatnak. Szinte rabszolgák. Nem csak ők, de dél-koreai popsztárok 99%-a.

Született erről egy cikk is: [link] érdemes elolvasni, sokban rávilágít arra, ami a színfalak mögött zajlik.

2020. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted hány magyar fan ismer egy tagot is személyesen? Komoly a kérdés? Az,hogy mit mutatnak vagy mit ír a bulvár,annak semmi köze nincs akármelyik ismert emberről van szó..
2020. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
az igazit szerintem soha nem fogod megismerni, a közönségnek meg "természetesen" tökéletesek.
2020. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves négyes amúgy nem véletlen írtam oda, hogy "ti hogy látjátok" 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 10. 17:41
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Szóóval: Ezek az én véleményeim, azt írom le ami éppen eszembe jut róluk. Vegyesen vannak jó és rossz tulajdonságok felsorolva, mert a kérdező azt kérte, hogy látjuk őket. Természetesen mások láthatják máshogy, ezért szívesen hallgatok meg más véleményeket is.


Szerintem RM:

nagyon intelligens, kedves és nehezen húzza fel magát, de ha felmérgesítik akkor is reális marad, tiszteli az embereket, és szereti azokat akik pozitívak. Nagyon tiszta fejjel gondolkodik illetve dönt.


Jin:

Őt könnyen fellehet húzni, de ő se haragtartó, nagyon szeret nevetni, és bírja a hülyéskedéseket, a vicceket. Nem valami magabiztosnak képzelem el, és nagyon izgulósnak.


J-Hope:

Ő szintén egy kedves személyiség szerintem, nagyon pozitív céltudatos, nagyon pontos, amit végez munkát mindig próbál maximumot nyújtani (RM is) Nagyon közvetlen, szereti az emberek társaságát, és szerintem nagyon hűséges.


Suga:

Nos. Ő róla tudjuk, hogy nagyon könnyen depresszióba kerül, ezért neki szüksége van egy olyan pozitív emberre mint J-Hope. Nagyon könnyen fellehet idegesíteni, és kifejezetten szereti az akciófilmeket. Nem egy romantikus ember, és ő is elég céltudatos személy.


Jungkook:

Ő igazán játékos, mint tudjuk nagyon érzékeny. Romantikus személyiség aki igazán sokáig képes haragudni. Szerintem nagyon család centrikus. Picit lusta lehet...Na jó.. bevallom ő az a személyiség akit én nagyon nehezen tudok kiboncolni, ezért nagyon nem is írnék róla többet.


V:

Nagyon hisztis szerintem, elég önfejű de intelligens, és kedves. Nem szeret megbántani másokat. Az emberi kapcsolatokba szerintem fejlődnie kell még. Éretlen de nagyon reális. Ő is nagyon könnyen elbizonytalanodik.


Jimin:

Nos őt hagytam utoljára mert az ő személyiségét látom át szerintem a legjobban:

Szóval. Kifejezetten haragtartó, apró dolgokért is felkapja a vizet, kissé nárcisztikus, de azért van mire. Az ölelése nagyon kellemes, sok energia van benne, nagyon önfejű. Könnyen elbizonytalanodik, és nagyon nehezen dönti el mit akar. Ugyanakkor ő is kifejezetten kedves, és eléggé él benne a versenyszellem. Könnyen elkallódik ha nem úgy történnek a dolgok ahogy szeretné. Belőle nézem ki legjobban a ravaszságot.

Na jó. Röviden ennyi.

2020. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

első nagyon nagy pont! sajna ez igaz és nem csak koreára és kpop világra igaz hanem nyugaton is hogy a hírességek akik sokat szerepelnek azok igazi személyisége kezd el veszni eldeformálódni legjobb itteni példa dancsó péter! anno nagyon jó videói voltak utána meg úgymond jó videói legalábbis humoros és most egy jó pár éve...

az idolokra ez hatványozottan igaz! hogy vesztik el önmagukat és csak a betanult szövegek maradnak már meg nekik...

persze a cégek figyelnek rá hogy kinek mi áll jó és kinek mi a legkönnyebb

és az a baj hogy kb sosem lehet hallani legalábbis nagyon ritkán hogy az idolok mit is gondolnak mit is éreznek valójában... jobban lehet látni már csak a megjátszást vagy pedig a mentális-személyiség torzulást!


én pl azt látom legalábbis hogy sok belső problémával küzdenek amit nagyon elakarnak nyomni mert hát szeresd önmagadat stb concepció van... ugyan ez igaz más bandákra is... az egész lényük már csak a külső megerősítésből fakad azaz hogy a staff és cég mondja nekik hogy jól nézel ki így +fanok a kulcsszó itt az "így" sajna tényleg elhiszik hogy csak akkor lehetnek jók ha a cég azt mondja még akkor is ha igazából nem és qurva ártó a lelküknek és valószínűleg ha egy külsős személy aki találkozna velük az mondaná meg hogy "ez így nagyon gáz hogy vagytok ilyenre képesek nem érzitek hogy ez túl sok nem ettől lesztek szépek" összetörnének mert csak a cég "hipnózisa" tartja őket össze... (mind ezt a külsős személy nem sértésből nem rosszindulatból mondaná)

2020. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Fú,nem hiába a sztereotípia,hogy idétlen kislányok rajonganak ezekért a fiúkákért,Jóistengyerele...
2020. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7, nagyon köszi széépen, ment a zöld pipa, ahogy neked is #8!


A #9-et inkább nem kommentálom :D

2020. dec. 10. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!