Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BTS tagoknak milyen a...

A BTS tagoknak milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
Minden tag személyiségére kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok. Előre köszi a válaszokat.

2020. dec. 10. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát annyit lehet tudni róluk, hogy Suga, Jungkook és Jin introvertált, a többiek extrovertáltak. Meg kitöltötték az MBTI személyiségtesztet, elvileg Jin és Suga INTP, J-Hope ESFJ, RM és V ENFP, Jimin ENFJ és Jungkook ISFP. Ha neten rákeresel ezekre, részletesen leírja hogy 1-1 típus milyen személyiség jegyekből áll :)
2020. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

First of all.

Kedves 2-es, mi az, hogy ismersz valakit, akinek a rokona ismeri Teahyungot?

Nem mondom, hogy teljes képtelenség, de azért súrolja a a lehetetlen határát. Ezt ki tudnád fejteni?

A kérdésre válaszolva pedig. Vannak itt a válaszok között olyanok, akik elég szépen kifejtették, amivel egyet is értek, csakhogy ez minden bizonnyal csak a kamerák előtti személyiségük. Ne legyünk naivak, ne higgyünk el mindent. Senki sem tökéletes, még ha annak is állítják be. Csak egy példa: simán lehet, hogy a valóságban egyikük sem kedves, annyira vicces vagy mondjuk kifejezetten okos lenne. Mert emlékezzetek, ez nekik mindenek előtt, még mindig a MUNKÁJUK, tehát ők ezzel keresik a pénzüket, és nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de én kevés embert láttam eddig boldogan munkába menni. Ezzel azt akarom mondani, hogy valószínűleg már ők is rohadt módon unhatják, hogy folyamatosan meg kell játszaniuk magukat, csak, hogy a fanjaiknak jó legyen. 0 szabadidejük és magánéletük van, szóval ha továbbra is figyelemmel kíséritek őket, lehet, hogy lassan láthattok valamit előtörni az igazi személyiségükből is. Ja, és #11-es, ez az egész kitöltés is remélem tudod, hogy simán lehet, hogy csak hazugság. Igen, valójában rohadt szomorú a kpop ipar. :(

2021. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

jézus gyere le, ezek a válaszok tipikusan elvakult rajongóktól jöttek lmao.

(army voltam több évig, tehát úgy nézzétek a válaszom, ne úgy hogy “úristen, biztos semmit sem tudok róluk”)


az előttem lévők szinte mindegyike a sztereotípiás hülyeségeket írta le, no offense.

kérdésedben benne van, hogy ahogyan mi látjuk. tehát.


namjoon. . nos. nem részletezném túlságosan,, ha van olyan előadó, akit rühellek, az ő. borzalmas az a személyiség amit mutat, nem is beszélve a rengeteg offenzív dologról amit tett. pl: feketék hajviselete, többszörösen kimondta az n betűs szót, a feketék akcentusának utánzása, egyik dalában konkrétan arról ír, hogy nem érdekli, ha egy nő nemet mond neki, ő akkor is megbassza lmao. és még sorolhatnám bőven.


jin. szerintem jin egy normális srác, nekem tipikusan olyannak tűnik, akivel jó beszélgetni, jókat lehet nevetni.


taehyung. nekem róla az jön le, hogy minél népszerűbbek, annál jobban száll a fejébe a hírnév. sokan mondják, hogy van neki egy “vibe checkje” de az nem vibe check, hanem egyszerűen csak bunkó. megöleli az embereket, de a hátuk mögött forgatja a szemeit? ez nem vibe check, ez taplóság.


yoongi. túlságosan pamperelik a rajongók ,, már nem azért . nem egy “kisbaba” könyörgöm, egy felnőtt ember, behave. nincs vele bajom egyáltalán, bár voltak érdekes húzásai. szerintem egy intelligens, értelmes ember tho.


hoseokról teljesen őszintén nem tudok mit mondani, tekintve, hogy annyira túlzottan megjátszott az egész személyisége. biztos normális i guess


jungkook. szerintem ő egy nagyon aranyos, kedves és okos ember. az emberek háromnegyede annyira bele van buzulva a kinézetébe, hogy más nem is érdekli őket, pedig szerintem az a személyiség, amit mutat nagyon édes és figyelemre méltó. egyetlen tag, aki for real tud énekelni és jól.


jimin. szerintem egy jó fej, vicces srác, viszont a vokál technikája borzalmas, bocsi



egyébként all in all, borzalmasan problémás ez a group + full mainstream számokat adnak ki mostanság és a rajongók manipulálásába, agymosásába bele sem mennék ..

2021. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
utolsó vagyok,,, a sztereotípiás mondatom úgy értsétek, hogy full azt írták előttem, amit a kamera előtt mutatnak általában. csak nem könnyű ugyebár 0-24 fenntartani a színészkedést, aztán néha kicsúsznak dolgok
2021. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
egyébként semmi bajom nincs velük, egyedül namjoon ellenszenves, de ő borzasztóan. taehyungról amit írtam egyedül az érdekes szokása, viszont érthető tekintve, hogy sok a kamu ember körülöttük. többiekkel sincs semmi problémám
2021. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudhatjuk,hogy milyen személyiségük van valójában. Amit a kamerák előtt mutatnak,azt már leírták de hogy milyenek mikor egyáltalán nem veszik őket körül azok a kütyük? csak azok tudják akik évek óta velük dolgoznak, család/barátok esetleg a párjaik ha éppenséggel vannak.
2021. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#13 oké megvan értve hogy néhány tagot nem csípel, teljesen érthető hogy nem lehet mindenki szimpatikus de..nem lehetett volna egy kicsit szebben? azért namjoon nem ennyire köcsög amennyire itt leírtad (és mielőtt betámadnál,hogy jövök védeni.. több mint féléve már nem igazán követem őket/nem érdekel a munkásságuk de azért ennyire tróger nincs sem Tae,sem Joon)
2021. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17, te, innen, Magyarországról, egy másik konteninsről, úgy, hogy még csak az életben nem is láttad őket, honnan tudod, hogy nem ennyire trógerek valójában? Egyébként, amit a #13-as írt, azok tények, nem csak vélemények. Írd be a youtube-ba, hogy Taehyung vibe check, és nézd meg a videókat amiket kihoz.
2021. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, mert mondjuk Taehyung nagyon jól tudja hogy azok a hírességek valójában csak a pénzre meg a figyelemre mennek:D és amúgyis,ez a vibe check csak egy vicc,csak vannak emberek akik nem értik a poént mint mondjuk te és valaki tényleg elhiszi hogy Taehyung egy paraszt..
2021. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!