Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Squier...

Mi a véleményetek a Squier Paranormal szériáról?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már valamelyiket? Külsőre kinek tetszik vmelyik? Hasonló árkategóriában van mint a classic vibeok

2020. dec. 23. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki, főleg tidepool, surf green, és shell pink színekben. Fura módon tetszenek ezek a kissé retrós kinézetű, pasztellszínű gitárok, pedig nekem csak koromfekete metálbaltáim vannak. Sajnos a kezemben még nem fogtam ilyen gitárt, így a minőségéről nem tudok nyilatkozni, de külsőre nagyon bejövősek.

Engem is érdekelnének mások tapasztalatai, így követem ezt a kérdést. :)

2020. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a bariton verzió van. Csak teléim vannak, így baritonból is azt kerestem és lehetőség szerint az olcsóbb árkategóiában. Amikor a Squier kijött ezzel, akkor nagyon kíváncsi lettem, mert sok Squierem volt és többnyire meg is voltam velük elégedve. Az akkori piacon pedig a legolcsóbb bariton. P90 van benne, amit alapból szeretek, de el akarok menni kicsit keményebb zene felé, így valószínűleg P90 házas EMG-re cserélem. Mivel ez a hangszer is alapvetően jól meg van csinálva, így összesen 200-ból összehozok egy állat gitárt. Nem azt mondom, hogy érzetre nem volt még jobb gitár a kezemben, de az árkategóriában abszolút nyerő, ahogy a többi Squierem is. És alapból az a véleményem, hogy ha Birta Mikinek jó a Squier némi tuninggal, akkor másnak is elég kellene lennie. Csak tudni kell játszani. Ezek a hangszerek képesek jól szólni. Persze nem mondom, hogy nincs benne zsákbamacska.
2020. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbál a cég továbbra is fáklyaként haladni a vetélytársai előtt. Ez egy újabb béna sorozat, aminek kizárólag üzleti okai lehetnek.
2020. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*elégnek
2020. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nálam is ez a helyzet. Mostanában akartam venni egy jaguart max 200ezerig, és megakadt ezeken a szemem. Nekem speciel nem jönnek be a fekete metálgitárok, pedig én is "metálos". De a megfelelő beállításokkal, esetleg hangszedő cserével az ilyeneken is lehet metálkodni.


A paranormalból is van 3 féle testtípus. Nem tudom láttad e. Van supersonic, telecaster, meg egy harmadik amit nem tudom hogy hívjak.


Illetve a menzúrahosszúság sem a megszokott 648as fenderes, hanem 629,610, a telecaster ami 648-as. Persze inkább néz ki jazzmasternek. Nekem ez tetszik a legkevésbé. Mármint a formája ok, csak a telecaster hangszedő az sztem nekem túl cincogós lenne.

2020. dec. 24. 08:40
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt nem is tudtam h bariton tele is van. De most nézm h még ilyen is van:

[link]


Mondjuk ez classic vibe, de attól még nekem ez új


Nekem nagyon bejönnek ezek az új squier dizájnok.

2020. dec. 24. 08:45
 7/12 anonim ***** válasza:
A baritont már csak használtan lehet kifogni.
2020. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem nagyon ismerkedtem a szériával meg a többi formával. Célirányosan bariton/tele amire kerestem. És ezt dobta a gép.
2020. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rövid mezúrások nekem ezért nem jönnek be. Egyszerűen nem tudom megszokni az új dolgokat. Elég ha csak a rádiusz nem az amit megszoktam vagy a szélesség és nem a D nyak. Viszont a Fender player jazzmaster gitárja nagyon szimpatikus. Egy stratocasterem van már ilyen, de mindig is érdekelt a surf zene. Szóval lehet hogy veszek majd egy ilyet valamikor.
2020. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szépek, és jó az ha jönnek ki új szériák de ezek sajnos most túl vannak árazva. Ahhoz hogy színpad vagy stúdióképes hangszer legyen belőle minimum egy teljes elektronika csere kell. Amúgy rendben vannak ezek csak ugye így már meggondolandó.
2021. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!