Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Elméleti kérdés) Lenne...

(Elméleti kérdés) Lenne létjogosultsága egy K-Poppal foglalkozó kávézónak?

Figyelt kérdés
Nem tervezek ilyet indítani, csupán elméleti kérdés. A fővárosban lehetne egy ilyet működtetni profittal? Lennének eventek is, például idolok születésnapjai vagy különféle akciók. Esetleg koreai tanulás vagy random dance. Közben mindig MV-k vagy műsorok mennének.

2021. jan. 10. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező belenéztem a neten kpop kavezokba... hat igen konkrétan üresek voltak! Par ember azt ennyi

Volt egy nagyobb luxus kávézó de ott kb 1 poszter volt kint és lattam hogy kpop-os szuvenireket is lehet venni de még így is alig voltak benne pedig a hely az full luxus volt… több mint valószínű ezek ugy működnek hogy sehogy azaz non profit és valamelyik nagyon gazdag kölyöknek az apja adja a pénzt

Lattam ilyent már

2021. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11es Mikor nézted ezeket? Mert ha 2020ban akkor valószínűleg minden kávézó üres volt 😂
2021. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 😅😂 youtubon és nem 2020-as videok voltak hanem 19-18-17 stb 😅😂
2021. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!