Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme a tuc-tuc zenének,...

Mi értelme a tuc-tuc zenének, és miért reszketek ha olyat hallok?

Figyelt kérdés

Melyikkel kezdjem? Tehát csak a tuctuc zene, vagy dumdum? :) lol, semmi más nincs csak lüktető zaj, az miért jó? Kocsikból hallatszik ki.


Másik, hogy egyszer ilyen autós állt a ház elött és totál kiizzadtam , reszkettem , szívdobogás érzésem volt, kimentem megnézni és autós volt mint gondoltam.. aztán ledőltem és mozogni sem tudtam nagyon, nyögtem csak. :D visszagondolva vicces, de akkor nem volt az. Ezt a bizonyos frekis zaj okozta, szerintem.


2021. jan. 17. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Diumdisu a hivatalos neve. :D
2021. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ízlésekről akarsz vitát nyitni?

Szerintem ez felesleges. Neked a barna kislány tetszik, a szomszéd papnak meg a kisfiúk. Na bumm!


Nekem pl az Infected Mushroom nagyon sok fókuszt tud adni és felpörget. Olyan szintű kreatív munkát tudok mellette végezni és olyan gyorsan, amit sehogy máshogy nem érek el.


<szarkazmus>

Amúgy a dium disum óta a pöcsöm is nagyobb lett, hogy a szöggel kiluggatott sport kipufogós, spoileres, alul neon csöves, 1200as szuzukimban szól. :)

</szarkazmus>

2021. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd ki magad.
2021. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert a mai noobok csak a bass-drum zenéket szeretik.
2021. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért tévesztik el ezt az embik? Sosem volt 1.2 Swift csak 2010 től és az nem mém, 1.0 1.3 1.6 volt 1.3 8 ill. 16 szelepes.
2021. jan. 17. 15:40
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem vicces. Lehet epilepsziás hajlam. Kiválthatja ezt valami hang, vagy akár villógó fény.
2021. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Amit kintről hallasz, az maximum a mélyláda, ami valóban tuc-tucnak hallatszik. Egy jó hangcuccal megáldott autóban máshogy hallani a zenét, mint pl egy tipikus dobozos melósautóban.


De kb ugyanannyi értelme van ennek a zenének mint a rocknak, a mulatósnak, a popnak stb. Mindenkinek más tetszik, én pl nem szoktam azzal foglalkozni, hogy kinek mi szól az autójából.

2021. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Értelme nincs a tuctuc zenéknek,azt ne is keress bennük.Se mondanivalót,se kreatív alkotói gondolatokat,vagy bármilyen művésziséget.Ezt a stílust nem elmélyült zenehallgatásra találták ki,nem vájtfülű műértők hallgatják hanem egyszerű gondolkodású fiatalok akiknek a szellemi szintjével pontosan összhangban van az ilyen “zene”.Meg igazából ezek eleve arra vannak kitalálva hogy pszichoaktív szerek hatása alatt bódultan lehessen rájuk totyogni a diszkóban,mert az milyen nagyon jó buli.Biztosan az lehet,bár én inkább mennék el egy Joe Bonamassa koncertre ha lehet választani.De megvan erre is a közönség,ha nekik ez kell akkor egészségükre.A kocsiban meg olyanok bömböltetik akik a tizenkét centis görbe farkukat akarják kompenzálni a keménykedéssel.Én legalábbis erre szoktam gondolni,röhögök is rajtuk magamban rendesen.Az hogy ilyen testi tüneteket okozhat ez a fos az a túltolt mélyek miatt lehet,nagy hangerőn az hathat így az emberre.Valakik biztosan élvezik ezt is ahogyan a homoszexnek is megvan a nem is túl kicsi rajongótábora.
2021. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
#4 Bizony ez is fontos! Akinek gagyi hangcucca van, azon jó zene nem élvezhető. Ellenben a dium-disum ugyan úgy szól a jó cuccon is, mint egy recsegő laptop hangszórón :)
2021. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
#5 egy literes volt, de haverral felfúrtuk ezerkettőre, hogy olyan legyen mint a Lada ééérted?
2021. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!