Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Fender Squier Bullet...

Melyik Fender Squier Bullet Stratot válasszam?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdőként szeretnék beruházni egy elektromos gitárra, nincs pénzem drágábbra, ezért a Fender Squier Bullet Stratocastert néztem ki, viszont nem tudom, hogy mit jelent a nevében a "HT IL" vagy a "HSS" kifejezés, így nem igazán tudom eldönteni, hogy majd melyiket válasszam. Nézzétek el nekem a tudatlanságomat, nem vagyok otthon (még!) a témában, és remélem, hogy valaki, aki ért hozzá, elmagyarázza, hogy mi a különbség! :) Köszönöm előre is!

#zene #kezdő #hangszer #elektromos gitár #Fender Squier Bullet Stratocaster
2021. jan. 30. 14:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyik Pacifica vagy bármi más nem hozza azt a hangzást csak egy Fender. Hogy miért fogalmam sincs, a fülem nem hazudik. Szétszedve pedig ugyanazok az olcsó keleti cuccok vannak a Pacificaban is mint a hozzá hasonló kategóriák gitárjaiban. Tehát az affinity/bullet-ben sincs rosszabb pickup annak ellenére hogy egy fos és az az első amit ezekből ki kell dobni jó messzire.
2022. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!