Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a BTSt, ki a...

Aki szereti a BTSt, ki a kedvenc énekesetek innen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 10:38
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%
szegeny :( Miert kene eletet szereznem, van egy eleg jo kis eletem, inkabb neked kene elgondolkozni miert is hallgatsz ilyet, nem ?
2021. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy tűnik hogy olyan nagyon fasza életed van ha olyan dolgokkal foglalkozol és szánod rá az energiát, időt amit utálsz :D

Azon meg hogy miért hallgatok ilyet nem kell elgondolkozni, tudod ízlések és pofonok, nekem ez a fajta zene is tetszik. Meg sok más is. De ha már itt tartunk, inkább neked kéne elgondolkodni miért kötsz bele olyan dolgokba, mint hogy ki mit hallgat, szeret :) ezalatt a kérdés alatt csak rád lehet azt mondani hogy szegény, főleg intelligenciából.

2021. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
14%
Te akkor tenyleg nagyon okos vagy, ha ennyibol leszurod masok intelligenciajat, igazi vezeregyeniseg vagy
2021. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
61%
Hát nálad legalábbis biztos okosabb, az meg már bőven jó
2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
16%
Aki nalam okosabb az mar boven eleg okos, tehat megse tartasz butanak. :)
2021. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
63%
Nem azt mondtam hogy bőven elég okos vagyok, csak hogy jó hogy nálad mindenképp okosabb :D
2021. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy vagy okosabb, es ezt leginkabb az mutatja hogy teljesen nyilvanvalo hogy trollkodok itt, es te ugyanugy visszajossz valaszolgatni :DD
2021. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor már hirtelen te is értesz ahhoz hogy "ennyiből leszűrd az intelligenciámat" :DD egyébként ja válaszolgatok, de szerintem egy értelmes embernek lejön hogy nem vettem véresen komolyan én se, attól függetlenül hogy nem "trollkodok".

Ja, és egy trollkodó ember már alapból nem lehet intelligens, mert az intelligens emberek ebben nem lelnek örömet ;) óvoda szint

2021. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, pont a te fajtad miatt elvezetes ezt csinalni, most miert trollkodjon valaki hogyha senki nem vevo ra ? De nagyon orulok hogy te ittvagy es tovabbra is elszorakoztatsz :D
2021. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Ah értem, megyek is, aztán remélem ez lesz a legnagyobb örömöd az életben. Na csaa
2021. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!