Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a BTSt, ki a...

Aki szereti a BTSt, ki a kedvenc énekesetek innen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 10:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem el😂😂. 40. szánalmas vagy😂.
2021. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

1.Képzeld egy zenét, egy zenei stílust meglehet védeni. És az olyanok mint te, nem képesek kiállni magukért, még egy ilyen egyszerű dologban sem.


2 Az menjen pszichológushoz aki beleteper valaki szívébe. Mert az nem más mint egy "energiavámpír". És mi van ha valaki elkezd sírni?? Képzeld sírni szabad és csak a gyengék rejtik mosoly alá a szomorúságukat. Nem az a lényeg, hogy ne sírj hanem az, hogy soha se add fel az elveidet és a céljaidat de ha mégis tévedsz akkor ismerd el, hogy hibáztál. Ha voltál ilyen kedves, hogy idefáradsz és osztod az észt akkor továbbra is várom a további válaszaidat. Kíváncsi vagyok mikor adod fel.


3.Hogy a fenébe lehetsz ennyire nevetséges, hogy egy ilyen oldalon, így trollkodsz?? Ha ezt nem érted akkor komoly problémák lehetnek veled. És ha "trollkodni" akarsz akkor idegesítsd a szüleiddel, barátaidat nem idegeneket, mert mint mondtam ez nevetséges.

2021. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
22%
7 army 7, el se olvasom amit irtal, ilyen felhasznalonevvel arra se vagy melto hogy emberszamba vegyelek
2021. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Na látod erről beszélek. Mondtam, hogy vak vagy!

Eddig nem láttad a nevem és azért olvastad eddig el???

És kit érdekel, hogy egy olyan ember mint te ember számba se vesz???

Na látod! Ez a különbség köztünk. Én emberként nézek rád, és ha kulturáltan vitázunk válaszolok, és érvelek. Míg te ha válaszol is sértegetsz, ugyan azt hajtogatod, és ha már nincs ki út el se olvasod amit írunk. Szóval egyetértesz velem, és azért nem olvasod már el.


El kell szomorítsalak, hogy ember vagyok és egyáltalán nem érdekel ha egy trollkodo lesüllyeszt az ő szintjére. Mondjuk ezek után elgondolkodok rajta, hogy hány éves vagy. Ha egy gyerek vagy meg lehet érteni, mert még elmegy. Ha viszont egy felnőtt írja ezeket már probléma.


Egyébként visszakanyarodva a témához.

Nem baj az ha nem szereted azt amit mi. Az a baj, hogy másokat bántasz és megalázod. Teljesen mind1 milyen témában. Én csak azért kezdtem ebbe bele, hogy azokat akiket eddig megbántottál lássák, hogy nem baj ha szeretik a K-popot és a BTS-t. 🧡🧡🧡

2021. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
elozot se olvasom el erre idehanysz meg egy 20 soros szoveget amit nem olvasok elxddddddddd
2021. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Figyelj trollkodó, kérlek szépen (és utoljára) hogy ne írjál ebbe a kérdésbe válaszokat, mert ha csak embereket akarsz sértegetni, akkor keress egy olyan oldalt, ami erre való (sajnos nem hiszem, hogy ilyet találsz), és ha ezért vagy fenn ezen az oldalon, akkor (mivel ez az oldal nem erre való), ezért sztem mindenkinek jobb lenne, ha letörölnéd a gyakori kérdések oldalt a gépedről/telódról!!!
2021. márc. 12. 19:49
 47/48 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm szépen Army a segítségedet!😉😉😉
2021. márc. 12. 19:50
 48/48 anonim ***** válasza:
pedig kiemelted a kérdésben hogy "aki szereti", mégis itt vannak a tipikus utálkozó magyarok, akik naagyon unatkoznak. Amúgy szerintem mindannyian jól csapatják, ki a rappet ki a vokált
2021. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!