Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki szereti a BTSt, ki a...

Aki szereti a BTSt, ki a kedvenc énekesetek innen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 10:38
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
85%

Mindegyik fiú nagyon jól énekel,legyünk büszkék rájuk!


Személy szerint Jungkook és Suga áll hozzám a legközelebb.

2021. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
61%
hagyjátok már a buta embereket army-k,világosan megmondta miért csinálja,figyelem hiányos és ha adsz neki eleget belőle, azért is fog kötekedni. az ilyeneket nem kell komolyan venni,csak lesz!rni.
2021. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
11%
army-k XDDDDD okadek amit csinaltok, kegyetlenul gaz :D
2021. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

33-as!

Mi lenne ha mások kertje helyett a saját virágaidat gondoznád?

2021. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
#33-as, mert amit te csinálsz az nem gáz vagy esetleg nem hányingerkeltő? Rasszista f*sz.
2021. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
#33-as, ha te olyan nagyon utálod őket, akk miért nem válaszolsz olyan kérdésre, amire olyat tudsz válaszolni, aminek van értelme???
2021. márc. 12. 11:22
 37/48 A kérdező kommentje:
Vagy ha ennyire boldog vagy tőle, akk tegyél ki egy olyan kérdést, ami az utaloinak szól! Majd megnézzük, hogy melyikből lesz a több, az utálókból vagy a szeretőkből, oké?
2021. márc. 12. 11:24
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

Szeretokbol lesz tobb, mivel az utalok alapbol le se szarjak, en csak azert vagyok itt hogy titeket idegesitselek :)

Es ti miattatok eri meg ezt csinalni mert viccesen reagaltok es itt sirtok, mikozben mar vagy 30 valasszal ez elott letudhattatok volna azzal hogy nem is valaszoltok, na akkor lett volna eszetek ARMYKXDDDDDD

2021. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted vicces ha megvédjük azt amit szeretünk???


Látom nem csak bunkó és vak vagy (Már csak azért is mert ide keveredtél), hanem idióta is, hogy azt élvezed, hogy mások szívébe beletepersz és olyan embereket bántasz (Persze nem is tudnak róla, hogy pont TE mit mondasz amikor nem is ismered őket), akik megpróbálnak becsületesen dolgozni, szívüket lelküket beleadnak egy kampányba (Még ha csak magukért is, mert ugye azt te nem tudhatod, hogy miért teszik. de szerintem oly mindegy az indok, a lényeg hogy bevált és sokakat segít). És mi van akkor ha esetleg melegek?? Semmi közöd, hogy milyen szexualitásúak, mind addig amig ki nem jelentik. Ha pedig nem teszik akkor semmi jogod kitalálgatni.


"Az utálok lese szarják". Mi lenne ha te is példát vennél róluk, és hagynál végre minket????

Na én ezek után elgondolkodnák azon, hogy kinek van itt esze..... 😂😂😂

2021. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
8%

1, Mit vedesz meg ? Egy zenei egyuttest ? A zene teljesen relativ kinek mi tetszik, es ha valaki olyanokat mond amiket en mondtam ra, elso dolgom otthagyni, foleg ha meg be is vallja hogy csak trollkodik.

2, Akinek ennyivel beleteperek a szivebe, az azonnal menjen el pszichologushoz, mert egy igazi vitaban elfogja sirni magat.

3, Mint mondtam trollkodok, a vilagon semmi bajom sincs a melegekkel, ameddig nem engem akar valamelyikojuk.

A tobbit meg fogalmam sincs miert irtad, nem is ide tartozik es a kutyat se erdekli

2021. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!