Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande vagy Billie Eilish?

Ariana Grande vagy Billie Eilish?

Figyelt kérdés
Melyiküket szereted jobban, és miért?

2021. aug. 13. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Ariana Grande
Billie Eilish
64 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyik
2021. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Az igazat megvallva egyikük zenéjét sem szeretem.


Ariana alapvetően tehetséges énekes lenne, de emberileg számomra rettenetesen negatív. A viselkedése, az a fajta luxusringyós stílus, amit tol és a hányingerkeltően naturalisztikus dalszövegei a szexről számomra visszataszítóak. Főleg, hogy a hallgatóinak a 80%-a messze 18 év alatt van.

Szomorú, hogy lenézi a rajongóit, és nem egyszer tett rájuk rosszindulatú és övön aluli megjegyzéseket, pedig belőlük él.


Emberileg Billie mindenképp pozitívabb, bár neki is volt pár olyan megnyilatkozása, amit nem tudtam hová tenni. Azt reklámozni az egyébként is testképzavaros tiniknek, hogy utálják a testüket szintén negatív példa.

Pedig semmi baj nincs az alakjával, nem is túlsúlyos, csak éppen nem egy tűbe fűzhető pipaszár alkat, és genetikailag nagyobb idomai vannak.

Kis földöntúli tehetségnek, exxxxrtém egyedinek akar tűnni, de számomra ez az egész maszlag elég erőltetett, mind a dalszövegei, mind az előadásmódja. Hangilag sem nagy durranás, ahogyan az “emócska” dalszövegei sem. Hát igen… sajnos eljutott odáig a világ, hogy már mindenkit meg kell tapsolni, akinek a dalszövegei nem csak valami hülye pasiról/szakításról szól vagy hangyányit választékosabb egy öntömjénező r*b@nc-litániánál.

2021. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ariana nálam hatalmas példakép a hangja miatt, Billie-nek pedig a zenéit szeretem nagyon... Nem tudok dönteni.
2021. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Inkább Billie Eilish, ugyanazért, amiért a #2-esnek.
2021. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell leszavazni a véleményemet?
2021. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem édesmindegy, a lényeg hogy meglegyen a szavazás csatolásához szükséges szint.
2021. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.

Én az én véleményemmel szembemenő vaszokra is zöldet nyomok...

2021. aug. 16. 00:46
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Ariana zeneileg jobb, szóval ő. Emberileg meg egyik sem.
2021. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha az életem múlna rajta hogy egyet válasszak, akkor Ariana, őt legalább jó csaj és biztos jó lehet lefeküdni vele... A másik rendesen rémisztő. Emberileg és zeneileg meg mindkettő borzasztó, szóval nem érdekel hogy sztárok meg milliárdosok, egyik sem kéne.
2021. aug. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Billie.
2021. aug. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!