Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai lányok körében mennyire...

A mai lányok körében mennyire népszerű a Beatles?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ismerik őket?

2021. aug. 21. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek idősebb szülei vannak, ők nagyobb valószínűséggel hallottak a Beatles-ről. 20 vagyok, anyával sok régi bandát ismerünk és szeretünk :D
2021. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet túl népszerű, aki ismeri azokból is a fele csak divatból hordja őket a pólóján, vagy ezzel akar felvágni, hogy ő hallgatja a régi együtteseket, de van olyan is aki tényleg szereti és ismeri is őket.
2021. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A mai fül számára már a hangzása is elavult. Hiába jók a számai ha az akkori stúdiótechnika nem tette lehetővé, hogy a maihoz hasonló minőségű felvételek készüljenek.

Én pl covereket szoktam hallgatni, így a számaik nagy részét ismerem de az eredetiből kihallható jelzajviszony karcolja a dobhártyámat.

2021. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem őket. És nem, nem csak divatból meg menőzésből. Évek óta hallgatom a számaikat.

16/L

2021. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Az en fulem szamara mar elavult.
2021. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem feltétlen értek egyet a váladzolók többségévével. A szüleim idősebbek de sosem hallgatatták velem kényszerből. Én találtam rájuk, bár előtte is volt fogalmam az együttes létezéséről viszont saját magamtól hallgattam a számaikat. Számomra egyáltalán nem elavult, sőtt meg merem kockáztatni hogy jobban rajongok értük mint bármelyik mai előadóért. Összességébe annyit tudok mondani,hogy nem jellemző mostanság hogy valaki rendszeresen hallgatja őket. Viszont aki igen az nem véletlenül
2021. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. 20/L
2022. jan. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!