Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon mellélövök ha azt...

Nagyon mellélövök ha azt mondom a korszak legjelentősebb pop előadója Dua Lipa és Martin Solveig?

Figyelt kérdés

Nem kérek a szitkozódó kommentekből, szeretem a rockot mindenféle zenét, de most a popzenéről van szó.



Aki nem tudja kikről van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]



Gondoltam még Sean Paulra és Lady Gagara is akiknek szinte minden számuk slager, de az Európai izlésemhez a két fent lévő áll inkább közelebb.

Az Abba az aki bejelentkezett újra a trónra az új albummal véleményem szerint, de ott még nem tartunk.



2021. okt. 6. 16:51
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nekem ennek az Ezranak a zenei olyan mintha az 50-es vagy 60-as évekből léptek volna elő, de ha neked így jön le a mi korszakunk, ha szerinted majd 50 év múlva ezt fogják retrozni a korszakunból ám legyen, csak furcsa.
2021. okt. 6. 17:36
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Tudom hogy novemberben. Ez a legeslegjobb szülinapi ajándék amit valaha kaptam😭🥰
2021. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%

Tessék a billboard toplistája a 2010-2020 popsztárjairól


[link]


Az általad említett két előadó a TOP 100-ba sincs benne.

2021. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%

"ezek a trollok ha Beatlest linkelném be, azt se hallották volna."


Beatles-ről hallottam, ismerem is őket ( bár nem szeretem csak néhány számukat).

Ezek közül Dua Lipa nevét már hallottam, de szerintem egy számát sem ismerem, a másiknak még a nevét sem. És ettől még nem vagyok troll, egyszerűen nem hallgatok kereskedelmi rádiót.

Azt meg végkép nem értem miért lenne szánalmas ha valaki nem ismer bizonyos előadókat, akiket te sztárolsz.

2021. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

A Billboard az egy amerikai slágerlista, igazából Európa érdekel inkább, de amúgyse arról van szó hogy ki épp a legnepszerűbb, azt könnyen lehetne számszerűsíteni. Nyilván a Daft Punknál is ment jobban valami szutyok europop a 90-es években, de arra mégis ki emlékszik?


14-es nem azzal van a bajom hogy nem ismered ezt a kettőt, inkább azzal hogy senkit sem, de nem erre mondtam hogy szánalmas hanem arra hogy ezzel kérkedsz, a tudatlanságod nem menő.

2021. okt. 6. 18:15
 16/36 anonim ***** válasza:
94%
#15 ha valaki nem hallgatott 10 éve popzenét, akkor ne legyen már ciki hogy nem ismer senkit, pláne ha az általad linkelt előadók az etalonok, akkor lehet hogy nem is érdemes.
2021. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
83%

" inkább azzal hogy senkit sem, de nem erre mondtam hogy szánalmas hanem arra hogy ezzel kérkedsz, a tudatlanságod nem menő."

Mi az hogy "senkit sem"? Rengeteg előadót ismerek és hallgatok, és lehet hogy te a feléről nem is hallottál. De ettől még nem tartalak szánalmasnak - egyszerűen más az ízlésünk.

És az nem kérkedés ha leírom hogy valakit nem ismerek. Talán nézz utána a szó jelentésének!


Nagy gond lehet a fejedben ( és az értékrendeddel), ha szerinted az a menő hogy ki milyen zenét ismer és szeret.

Te zenét hallgatsz, én filmet nézek és olvasok. Nem is nagyon hallgatok zenét, legfeljebb munka közben háttérzajnak. A kocsiba is hangoskönyvet hallgatok, vagy klasszikus zenét, esetleg valamelyik saját kedvencem albumait.

Csak idén minimum 30 olyan szerző művét olvastam, akikről jó eséllyel még soha sem hallottál. De ez alapján eszembe se jutni ítélkezni feletted.

2021. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Szövegértés nem megy, én ha nem ismerek bizonyos szerzők műveit akkor nem megyek olyan kérdés alá okoskodni, meg felvágni vele hogy 10 éve nem olvastam könyvet.
2021. okt. 6. 18:35
 19/36 anonim ***** válasza:
95%
Ne vergődj már, kaptál választ a kérdésedre. a bányász béka alatt nicsenek akiket leírtál. kész.
2021. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
94%
#18 szóval az ember már nem is lehet kiváncsi a korszak két legjelentôsebb előadójára? Eléggé kirekesztő a hozzáállásod.
2021. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!