Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon mellélövök ha azt...

Nagyon mellélövök ha azt mondom a korszak legjelentősebb pop előadója Dua Lipa és Martin Solveig?

Figyelt kérdés

Nem kérek a szitkozódó kommentekből, szeretem a rockot mindenféle zenét, de most a popzenéről van szó.



Aki nem tudja kikről van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]



Gondoltam még Sean Paulra és Lady Gagara is akiknek szinte minden számuk slager, de az Európai izlésemhez a két fent lévő áll inkább közelebb.

Az Abba az aki bejelentkezett újra a trónra az új albummal véleményem szerint, de ott még nem tartunk.



2021. okt. 6. 16:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

20-as ha nem tud irni előadót akkor ne kommenteljen, kit érdekel hogy ki nem hallgat mai zenét, amikor mai zenékről beszélünk?

Eddig volt az Abba, meg Ezra, ennyi értelmes komment jött.

2021. okt. 6. 18:43
 22/36 anonim ***** válasza:
92%

"Szövegértés nem megy"

Sajnálom! Olvass sokat, talán javulni fog a helyzet!


De most megnéztem a kedvedért az első linket. Ha neked ez a "korszak legjelentősebb pop-előadója", akkor vagy az ízlésed pocsék, vagy nagyon kis kosárból merítettél. Ez a klasszikus euro-gagyi kategória. De ha neked tetszik, sok boldogságot hozzá! Csak azt nem értem mi a lényege a kérdésednek a provokáláson kívül.

2021. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Neked nem megy a szövegértés, megmondtam hogy nem baj, ha valaki nem ismeri a mai híres előadókat, csak nem kell vele kerkedni, azt tartom szánalmasnak.


A popzene számomra tánczene, hangulatzene, nem fogok Jean Michel Jarret linkelni. Az Abba vagy a Boney M sem írt komolyabb számokat ezeréve, ez marhára nem arról szól. Popzene, nem komolyzene. De a popzenék közt is vannak igényesebbek és számomra ők azok most, linkeljél mást amire lehet egy discoban táncolni és igényesebb, örülni fogok neki, tényleg.


Számomra még David Guetta, Martin Garrix, Tiesto egyes számai, a román és az orosz hullám egykét zenéje (Miyagi), Maclemore ami hirtelen eszembe jut.

2021. okt. 6. 19:37
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Furcsa, mert Lorde-t mondják a mai minimalista elektropop zene anyjának, tehát ha úgy vesszük ő a legjelentősebb popzenész az elmúlt évtizedből. (És igazából szerintem jobb is mint mondjuk a Dua Lipa.)


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
64%
Ez a két előadó semmi meghatározót nem tett. Akkor már inkább Lady Gaga.
2021. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
92%

"korszak két legjelentősebb előadója"???

Nem baj, hogy szinte nem hallott róla senki? Lady Gaga az igen...

Azt nem kéne erőltetni, hogy "legjelentősebb" mert neked tetszik. ez lehet a baj!

2021. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk Dua Lipa egy-két számát ismerem és jók is.....De százával vannak tőle jobbak... szerintem

26. voltam...

2021. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Martinnal lehet elfogult vagyok, de Dua Lipa 3 Grammy díjat kapott,

"2020-ban a Billboard átadta neki a Powerhouse Award elismerésüket, melyet azon női előadóknak adnak, akik dominálták az adott évet az eladások, rádiós játszások és streaming-adatok tekintetében egyaránt."


A Lorde-ról nem nagyon hallottam még, de engem jobban meggyőznek ezek.

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak mivel francia kicsit nehezebb dolga van.


Egyebkent most eszembe jutott egy masik francia, Stromae is aki nem kevesett tett le az asztalra.

2021. okt. 7. 12:01
 29/36 anonim ***** válasza:
92%
Eredeti kiírt kérdésedre válaszolva: igen, nagyon melllélősz
2021. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
75%

„Nagyon mellélövök ha azt mondom a korszak legjelentősebb pop előadója Dua Lipa és Martin Solveig?”

Hatalmasat tévedsz, mert Lidija Bačić a legjobb:

https://www.youtube.com/watch?v=-_hFrmsmYjY

https://www.youtube.com/watch?v=Fhchtd64nMI

2021. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!