Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon melyik város a...

Magyarországon melyik város a metál fővárosa?

Figyelt kérdés

Gondolom Budapest, a lakosok száma alapján. De van még BP-n kívül olyan város, ahol van metál élet? Szeretnék olyan helyen élni, ahol minden hétvégén el lehet menni koncertekre,metál klubbokba, meg ahol könnyen lehet zenésztársakat találni, akiknek hozzám hasonló izlésük van.

(feltételezem a pandémia hatással volt a koncertek sűrűségére is, szóval nyilván a pandémia előtti állapotot vegyétek alapul)



2021. okt. 10. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Budapesten legalább fellépnek külföldi metálzenekarok máshol nem nagyon.
2021. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem is a külföldi érdekel annyira, azokkal úgy vagyok, hogy, ha szererem őket akkor elmegyek oda, ahol épp fellépnek.

Én inkább olyan helyre gondoltam, ahol vannak helyi underground zenekarok, és mindig fellép valaki hétvégén.

2021. okt. 10. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak Budapestet tudom mondani, máshol nincs ekkora underground élet, mint itt. Mostanában minden héten van valamilyen koncert, ezen a héten például három is volt egyhuzamban (Power from Hell, Gutalax, VHK+Sear Bliss). Jövő hét pénteken Crawling Chaos, négy fasza banda is fellép a Superconicban. Persze más városokban is szoktak lenni jó koncertek, de ha neked fontos, hogy gyakran tudj menni, és különlegességekre is, akkor csakis Pest.
2021. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
nehéz kérdés, legalábbis nekem BP meg Sopron egyforma metal színterű
2021. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Miskolc az acélváros. Nyíregyházán és Pécsen is volt klubélet, Debrecenben meg tuti, hogy még mindig van.
2021. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nagy eséllyel csak Budapest, mert hát minden "csak" ott van. (Munka pl.) Így metálos élet is.
2021. okt. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!