Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány órával kell koncert...

Hány órával kell koncert előtt odamenni, hogy első sorban legyek?

Figyelt kérdés
Februári Bring me the horizon koncert a Papp Lászlóban

2021. dec. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A kapunyitástól függ, volt olyan hogy mindenki sorban állt, beestem kb. utolsó pillanatban és mivel ők nem annál a kapunál álltak beértem előttük.

De volt olyan is hogy kb. az elején értem oda és nem sikerült odaérjek az első sorba, de ha sokan kimennek sörszünetre az esély mindig meg van rá.

1 - másfél óra ha minden áron elől akarsz lenni.

2021. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha elöl akarsz lenni, elöl kell akarni lenni. Odaeshetsz az utolsó percben is és előre fúrhatod magad és lehetsz első is, ha hátra túrnak.
2021. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

"Odaeshetsz az utolsó percben is és előre fúrhatod magad"


Még szerencse hogy az arénás koncerteken az ilyen agresszív majmokat kiszedik a biztonsági őrök. Slipknoton meg Iron Maidenen is volt pár, akik azt hitték kezdés előtt 5 perccel be fognak furakodni, aztán volt nagy rinyálás az őröknek hogy ne dobják ki teljesen őket.


Amúgy én dél körül szoktam odamenni, kapunyitás általában 18-19 óra körül van, úgyhogy egy jó 6 órával előtte ott vagyok, össze is jött mindig. De ahogy nézem februári a koncert, ebben az esetben valószínűleg elég a 15-16 órás érkezés is, még így is szét fogsz fagyni abban a 2-3 órában is.

2021. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok, hogy kell-e oltási igazolvány?
2021. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó:de kell

2021. dec. 18. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az pech. És a volt fesztiválra kell majd vajon?
2021. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!