Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Figyelt kérdés

Miért pont ő/ők?

Segített-e valamin keresztül menni?

Ki a kedvencetek? (bias)



2021. dec. 20. 10:48
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
78%
Blackpink-Jisoo
2021. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

BTS - Jungkook


Nos szerintem nem kell taglalnom miért pont ők, végtelenül aranyos, nagy színű és tehetséges férfiak, nagyon sokat segítettek nekem a nehéz időkben,nem tudom nekik megköszönni azt amit tettek értem már csupán a létezésükkel is,meg természetesen a zenéjükkel.


Jungkook a biasom.

Nem tudom.. egyszerűen van valami abban a férfiban ami megragadott és azóta nincs megállás.

Különleges aurája van már csak így képernyőn keresztül is, vonzó, tehetséges, talpraesett és jóvágású srác, imádom!

2021. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
Nagy szívű** elírtam lol
2021. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%

nekem a kedvenc kpop bandám a TWICE.

Szerintem nagyon szépek és tehetségesek.

És a biasom pedig Nayeon és Momo.

A kedvenc zeném tőlük pedig a CHEER UP.

2022. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem a Blackpink vagy a Aespa
2022. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Twice a debut óta. Bias: Momo (mellesleg UB-m is), Wrecker a többi 8 tag, képtelen vagyok választani.
2022. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor kezdem :)

Twice:Chaeyoung

Mamamoo:Swasha,Solar

Weeekly:Monday

Blackpink:Lisa,(bias wrecker:Jisoo)

Aespa:ot5

Itzy:ot5

BTS:JungKook

2022. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

BTS - Yoongi


Én 1 és fél éve hallgatok Kpopot, és egyszerűen belészerettem. Legelőször a Monsta X-ért voltam oda, és a Biasom Shownu volt. Őszintén megmondva sosem gondoltam volna, hogy valaha én is szeretni fogom a kpopot. Egy barátnőm javaslatára néztem utána a kpopnak, mert érdekelni kezdett a dolog, fogalmam sincs miért. Akkor még eléggé gyerekes voltam, és ugyanazt gondoltam róluk, mint a többi rasszista hajlamokkal megáldott ember. De aztán nyitni kezdtem dolgok felé. Emlékszem előtte nagy Anime fan voltam, de már közel sem nézek animét. 1 évig szinte nem néztem Animét. De miután meghallgattam a Monsta X Play it Cool számát valamiért nagyon megfogott. Ez nem egy éppen lassú vagy megható szám, de szimpatikus volt, és ezzel rátett egyet Shownu aranyos kinézete, amin nagyon megakadt a szemem. És innentől kezdve egyre jobban érdekelni kezdett. Először nem hallgattam más bandát, mert úgy voltam vele, hogy egyik se lesz olyan jó, mint a Monsta X, vagy nem tudom. A BTS egyenesen melegeknek tartottam, tehát itt még nem nőttem fel teljesen. De aztán szeptemberben pár osztálytársam beszélt az új BTS klippről a Dynamite-ről, és felkeltette az érdeklődésemet. Végül megnéztem, és újfent megakadt a szemem az egyik tagon. Yoongin. Nem kezdtem azonnal belészeretni, de elkezdtem BTS videókat nézni, és a zenéjüket hallgatni, és kurvára tetszettek. Onnantól kezdve teljesen beleszerettem Yoongiba, és persze a többi tagba is. Ők olyat adtak nekem, aki senki más. Egyébként még sok bandát nagyon szeretk. Pl:. Stray kids, Oneus, Onewe, Seventeen, Ateez, Monsta X, Twice, Everglow, Shinee, Itzy...stb.

2022. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%

SF9: Talán Youngbin és Zuho :)


Rowoon által találtam meg őket, utánuk néztem, és azóta imádom őket :) Sajnos akkor tájt vesztettem el anyut, és az a kis idő, amit vele tölthettem volna, az is felszabadult. Home Office-ban vagyok 2 éve, egy kis faluban élek, nem történik velem semmi sajnos. Nagyon sokat segítettek, hogy ne essek mély depresszióba. Na nem a zene miatt, 35 éves vagyok, azért lassan már meg tudom mondani, mire van szükségem, hogy jól legyek, de a zenéjük és a személyiségük nagyon megfogott :)


Azóta STAY is lettem, a SKZ zenéje teljesen eltérő, az SF9 inkább elegáns, szexi, a SKZ meg sokkal dinamikusabb nekem, fiatalosabb. De mindkét bandát másért imádom. Nem telik el úgy nap, hogy ne néznék videót róluk, ami kicsit felvidítana egy rosszabb napon. A SKZ-ből talán Changbin, I.N. és Seungmin :)

2022. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
64%

t w i c e


nagyon régóta próbálok biast választani, de sosem ment. ot9 vagyok, de, ha muszáj, akkor chaeyoung. <3


kicsit kevesebb, mint egy éve ub bandám. igazából nehéz megmondanom, hogy miért ők, de nekem mindig is egy safe place volt minden, amit csinálnak / csináltk.


b i g b a n g


bias-t itt sem tudok választani (a vicc, hogy az összes tag volt már biasom), ot5 (seungri </3) vagyok, viszont g-dragon-re elég régóta tekintek példaképként.


számomra mindig is ők voltak az igazi 'king of kpop'. az első fiúbanda, amit hallgattam, és azóta ők az ub-im. ők alapozták meg az egész kpop-ot, nélkülük semelyik banda sem lenne ott, ahol most van. sajnos, ha lehet ezt mondani, egy picit "underrated" bandának tartom, persze tudom, hogy nagyon népszerűek, meg, hogy a 'bang bang bang' és a 'fantastic baby' a nem kpop rajongók körében is ismert számok, de, ha rajtam múlna, ők lennének a legnészerűbb kpop banda.

jaj, és az új számuk (still life) nálam 2022 cb-je, és nem hiszem, hogy ez változni fog év végéig. aki még nem hallgatta, annak kötelező!!

2022. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!