Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Figyelt kérdés

Miért pont ő/ők?

Segített-e valamin keresztül menni?

Ki a kedvencetek? (bias)



2021. dec. 20. 10:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Blackpink kedvencem Lisa


Bts is a kedvencem kedvencem Jin mert jóképű fő vizuál,WORLD WIDE HANDSOME és neki van a világon a legtökéletesebb arca szép telet ajkai vannak szép a szeme és sztem nagyon jól táncolis mostanában egészrn odatette magát és próbálja bemutatni a világnak hogy mennyit fejlődott 2013-óta


És TUDOM HOGY MIÉRT MINDENKI AZT MONDJA HIGY JUNGKOOK A KEDVENCE EGYSZERŰ AZ OK PERSZE IGAZÁBÓL EZ EGY SUBJEKTÍV DOLOG


MONDOM A VÁLASZOM 95 SZÁZALÉKBAN AZ OSSZES ZENÉN Ő VAN A KÖZÉPPONTBAN NEM NYILVÁN VALÓAN MAKNAE,VEZÉRVOKÁL,RAPPER,ÉS MÉG ASSZEM VEZETŐ TANCOS IS


MINDEN HOP VSKA O VAN A KÖZÉPPONTBAN ES CSAK ŐT LATJAK AZ EMBEREK EZERT ŐZ VESZIK ÉSZRE LEGHAMARABB ÉS MONDJAK HOGY Ő A KEDVENCEM MERT OLYAN JOL TNACOL PERSZE A LEGJORESEBB A BTS-BEN V

DE AKKOR IS EZ ENGEM MÁR IRRITÁL HIGY MINDIG A JUNGKOOK NINCS VELE BAJOM HIZSEN NEM AZ Ő HIBÁJA SOKKAL INKÁBB AZOKKAL VAN BAJOM AKIK NEM FOGJÁK FÖL PL HIGY NEM Ő A LEGHELYESEBB ÉS MÉG EGYSZER MONDOM EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYRM igazából nekem jungkook áll a harmadik helyen mert igen tényleg nagyon cuki de azért nem mondanám hogy a világ leghelyesebb pasija nekem mindig jin lesz a kedvencem és csak mondom jungkook sokszor csinált rangsorolás jigy ki a leghelyesebb a tagok közül és mindig is jin állta a legelső helyen majd v majd rám majd jhope majd ő Suga és Jimin a hetediken és tényleg nézzétek videót róla nemt tudom a címét de sok van


Ennyi és nagy tisztelet akike K nem jungkook a kedvence RESPECT!

jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Jól van ember nem kellet volna így egy ekkora felhajtást csinálnod Jungkook ről DE csak mondom nekem pl nem ő a kedvencem nekem Jin és V bejönnek a helyes jóképű aranyos vicces férfiak mert ők már 25 felett vannak
jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nekem

Blackpink 1 Lisa


Bts:1.jimin,jin,Rm


EXO;Kai,Sehun


Twice:Nayeon


Itzy:Yuna


BABYMONSTER:Chikita,rora

De amúgy az összes tag kb a kedvencem de ha nagyon kéne mondani akkor ők ketten


+A balckpinkből is mindegyikük a kedvencem de ha egyet mondanék aki nagyon közel áll hozzám Lisa és ez nem kérdes mert hát tényleg a világon neki van a legjobb tanctudasa sztem és hát nagyon híres ezért mindenkinek majdnem ő a kedvence

jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Bocsi csak irritált és amúgy elrontottam a leghíresebb V de jin a kedvencem
jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
31%

Bts Yoongi

Igazabol mast nem is szeretek az egessz kpopot a pokolba kivantam nemregen de most a BTSt szeretem a tobbiekkel meg nindig nem bekultem ki. Igazabol AgustD szamait sokat halgattam ha valami miatt rosszul ereztem magamat lelkileg.

jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!