Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Melyik a kedvenc kpop bandátok?

Figyelt kérdés

Miért pont ő/ők?

Segített-e valamin keresztül menni?

Ki a kedvencetek? (bias)



2021. dec. 20. 10:48
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
100%

Super Junior


Az összeg tagot imádom, az UB-m Kyuhyun.


Velük kezdődött a koreai zene iránti rajongásom, ami immár 8 éve tart. Mindig segítenek átvészelni a nehéz időket, ha bántanak otthon vagy a munkahelyen ér sérelem, mindig segít és vígasztal a zenéjük. Egyszerűen imádom őket, sok más bandát is ismerek, de számomra nincs még egy olyan tehetséges, mindig újat hozni tudó, őrült, vicces, idióta, banda mint ők.

2022. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Bts. Tavaly novemberben találtam rájuk. Már régen is hallottam róluk, de nem érdekelt annyira, hogy utánuk nézzek. Csak annyit tudtam, hogy az egyiket Jiminnek hívják. Na az ő nevét sokat hallottam.

Egy délután pörgettem a youtubeot és volt egy videó, ami már napok óta ott volt a főoldalamon ajánlottként. Na mondom, már ha ennyit látom ezt a videót, akkor rákattintok és megnézem őket (a carpool karaokés videó volt egyébként).

Jiminre és Hobira egyből felfigyeltem. Hobi olyan kis mosolygós, vidám energiabomba volt. Mondom, ilyen embert még nem láttam. :D Jiminre meg, mert nagyon aranyos volt, megvett engem kilóra. :D Szóval még aznap megnéztem egy csomó interviewt meg late night shows videót, amikben szerepeltek.

Azóta Yoongi lett az ult biasom, de előtte kb mindenkin "végig mentem" legalább, egyszer. :D Volt akikhez többször is visszatértem, mert nehéz volt választani egy kedvencet. Yoongit azért szeretem, mert könnyű vele azonosulnom. :D Én is eléggé introvertált vagyok, meg nem szeretem kifejezni az érzéseimet, szóval magamat látom benne. Meg látom rajta, hogy nagy szíve van és érzékeny lélek, ezért is szeretem. <3

2022. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
#22, én is a carpool karaoke után kezdtem el stannelni a bts-t, az volt az első kpop-os videóm, what a coincidence:D
2022. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
BTS, Enhypen, StrayKids, Tomorrow x Together, ateez, itzy, NCT
2022. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Hoppa az lemaradt, nagyon sok mindenben segített a BTS<3 Nélkülük most nem lennék:) a biasaim: BTS:Jimin, Skz: Hyunjin, Enhypen: Sunoo, TxT: OT5, Ateez: Yeosang, Seonghwa, itzy: Ryujin, NCT: johnny, Ten, Taeil, Lucas, Jaemin, Mark, Doyoung
2022. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Stray kids,The boyz
2022. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ateez, Enhypen, Bts(de inkább csak a régebbi), Mamamoo, TXT, Skz,Twice Shinee, Nct
2022. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Blackpink: bias-om az talán Rosé lenne. De sosem tudom eldönteni, így a többiek a wrecker-eim

BABYMONSTER: Ruka a bias-om, a wrecker-eim pedig Asa, Rora, és Pharita

Twice: Jihyo a bias-om, a wrecker-eim Sana, Mina, Nayeon, Tzuyu, Momo

Itzy: Ryujin a bias-om, a wrecker-eim pedig Yuna, Lia, Yeji

Le Sserafim: Chaewon a bias-om, a wrecker-eim pedig Eunchae, Kazuha, és Sakura

New Jeans: Danielle a bias-om, és Hanni a wrecker-em

Aespa: Karina a bias-om, a wrecker-em pedig Ningning

2NE1: hogyha választani kéne talán CL lenne. A többiek a wrecker-eim

IVE: Wonyoung a bias-om, Liz a wrecker-em

(G)I-dle: Soyeon, és Yuqi a bias-om, Minnie, és Miyeon a wrecker-em

Red Velvet: Joy a bias-om, a wrecker-em pedig Irene

Mamamoo: Hwasa a bias-om, Solar a wrecker-em

BTS: itt talán Jimin lenne, de sosem tudom eldönteni. A többiek persze a wrecker-eim (amúgy itt mindig változik, hogy ki a bias-om🤣)

Stray Kids: Felix a bias-om, a wrecker-em pedig Hyunjin

Bigbang: GD a bias-om, a wrecker-em pedig Taeyang

EXO: Kai a bias-om, a wrecker-eim pedig Suho, és Baekhyun

ATEEZ: Wooyoung a bias-om, San, Mingi, Yunho, és Jongho a wrecker-em

GOT7: BamBam a bias-om, a wrecker-eim a többi tag.

Szólósok:

IU, Somi, Sunmi, HyunA, Dawn.

És az összes általam hallgatott szólót kedvelem. Húú! Hosszú volt!

2023. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Majdnem hogy az összes átsegít valamin. Valamikor már a képük elmosolyogtat engem! #28 voltam✌!
2023. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Huhh hát ezek közül csak egy ember írta hogy Blackpink pedig ok a világ legjobb és legfelkapottabb bandája és rekordot is döntöttek és milliárdos nezettseg a kpop világban a több nézettséggel rendelkező kpop banda és ddu du ddu du az ami össz.:2,1 milliárd megtekintésű és igen a Blackpink a kedvencem és a kedvenc tagom pedig Lisa O a kedvencem azért mert jól táncol vicces kedves magabiztos szép hangja van ,szép ,jól rapper, maknae,minden tetszik benne



De itt egy rangsor hogy a balckpink higy vannak a kedvenceim milyen rangban



1.Lisa


2.Jennie


3.Rosé


4.Jiso



És még hallgatok Twice,Bts,Exot



Bts rangsorolás:



1.Jin


2.Jimin


3.Jungkook


4.V (Kim Taehyung)


5.Jhope


6.Rm


7.Suga(Nem tudom miért ő áll a legtávolabb hozzám)



Miért Jin? MERT JÓKÉPŰ,VICCES,ARANYOS,WORLD WIDE HANDSOME,JÓ TESTE VAN,TÖKÉLETES ARCFORMÁJA,SZÉP AJKAI VANNAK SZEP TELT,A SZEME ANGYON SZÉP NEM NAGY DE NEM IS OLYNA KICSI,ES PUHA KIFINOMULT HIBÁTLAN BŐRE VAN



EXO rangsorolás;



1.Sehun


2.Baekhyun


3.Kai


4.Chen


5.Suho


6.Chanyeol


7.D.O



Miért Sehun? Sexy,jóképű,vicces és nagyon jó a személysége igazából ő engem nagyon megfogott



Twice igazábol nem vagyok annyira fan mert nem tudom a tagok nevét kivéve háram embernek Momo,nayeon,dahyon és a kedvencem Nayeon



Hogy miért?Mert iszonyatosan szép és nem csak ezért csak még nem annyira ismerem 5 napja kezdtem el őket nézni.



Ezek a válaszaim köszönöm hogy elolvastad meg ha ilyen hosszúra is sikerült!

jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!