Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdjek el komolyan énekelni?...

Kezdjek el komolyan énekelni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Mostanában azon veszem észre magam, hogy ha épp egyedül vagyok itthon elkezdek dúdolgatni, énekelgetni és a múltkor fogtam magam felkerestem pár dalszöveget a neten és azt vettem észre, hogy egész jól tudok énekelni. A probléma az, hogy elég nyuszi vagyok olyan szempontból hogy senki előtt nem énekeltem még és nem kaptam visszacsatolást, hogy ez most jó vagy nem. Próbáltam felvenni a hangomat, egyrészről egész jó volt másrészről alapból fura az embernek saját magát visszahallgatni még beszéd közben is, nem beszélve az éneklésről. Őszintén nem akarok úgy járni mint az a sok barom a Megasztárban akik odamennek 0 tudással és azt hiszik, hogy ők lesznek a Megasztárok. Gondolkodtam, hogy valamiféle énektanár után nézek, de félek hogy kiröhögne ha mégse tudnék úgy énekelni. Úgy érzem, amikor éneklek h vannak magasságok amik nem mennnek tisztán de azt is érzem h ezt gyakorlással javítható lehetne. Ti mit tennétek az én helyemben? Hogyan álljak neki a dolgoknak?

17/F


2010. szept. 11. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az énektanár dolga nem az hogy kinevessen ha nem vagy jó, hanem hogy megtanítson minél jobban énekelni. Persze a dal először a lelkedben kell hogy megszólaljon, aztán a torkodban. Így van értelme, és lényege. Mindazonáltal ha szerinted jó hangod van, ne add fel, irány az énektanár :) Kellenének már Mo.-ra igazán jó énekesek! :)
2010. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!