Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Együttes alapítás?

Együttes alapítás?

Figyelt kérdés
Komolyan nagyon foglalkoztat a téma már egy ideje, hogy van olyan akinek lenne erre igénye? Mert amilyen körben mozgok annyira lelkesek, mintha kinzásra hívnám őket...pedig ide komoly elhivatottság kellene. Na a lényeg nem itt akarok toborozni, csak teljesen el vagyok keseredve, mert a b*zi kütyük nyomkodáda helyett összeülhetnénk és "megváltanánk" közösen a világot.

2022. ápr. 16. 23:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 értem én, de ott is hallják, ahogy egy sima inkognitóba burkolózott hangfelvételről én is hallanám, hogy kb miből indulunk. Nem vagyok túl messze, azért is kérdem.
2022. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem lehet beírni, hogy hol hirdess, vagy keress zenésztársakat, de privátban segítek, ha érdekel, vagy nem tudod magadtól kitalálni.
2022. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokakat foglalkoztat a dolog, de nem az ismeretségi körökben kell keresgélni, ha eddig sem ment, hanem vannak tematikus oldalak, és apróhirdetésben.
2022. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

12#

Miért ne lehetne beírni ide, hogy hol hirdessen? Ez az oldal lényege.

2022. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert privátban jobb segíteni egy 17 éves kiscsajnak.
2022. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 DoItLive ***** válasza:

Basszusgitárosként szívesen csatlakoznék, amennyiben Debrecenről van szó :)


28/F

2022. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
#14: nem lehet reklámozni, idegen oldalakra linkelgetni, ezért már volt bajom, mivel vannak itt "jóakaratú emberek", akik feljelentgettek az üzemeltetőknél. Szóval próbálok úgy segíteni, hogy senki ne sérüljön. Még én sem.
2022. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!