Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért haragudnak ilyen sokan...

Miért haragudnak ilyen sokan Billie Eilish zenéjére?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert népszerű a tinilányok körében és minden ami nekik tetszik az emberiség ellen elkövetett bűn.
2022. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbben nem feltétlenül a zenére haragszanak, hanem arra, hogy több elismerést kap (sokak szerint), mint amennyit megérdemelne a munkássága alapján.
2022. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert gagyi.
2022. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert unatkoznak és nem tudják mivel foglalkozzanak, a legtöbb ember emg simán nem hallgatja ami nem tetszik neki.
2022. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés ne essék, személyiség tekintetében egy nagyon kedves és jólelkű lánynak tartom Billie-t, de ha a zenei és hangi képességeit nézzük, szívfájdító, hogy nála sokkal tehetségesebb művészeket negyedennyire sem sztárolnak.

Az, hogy már a kezdetektől ennyire nyomták, hogy az egész imidzse egy tudatosan felépített művi kreálmány, rávilágít arra a tragédiára, hogy a mai popvilágban csak akkor érhetsz el kiemelkedő sikereket, ha a szüleid hollywoodi nagykutyák, olyannyira elkényeztetnek, hogy zenei karriert vesznek neked egy hadseregnyi beépített emberrel, akik már az első lemezét megjelenése előtt odalöknek a legmagasabb piedesztálra, és ehhez még énektudással sem kell rendelkezned, elég, ha csak susogsz.

2022. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Most végignéztem a Szigetes online koncert közvetítését, nem voltam kepben eddig vele, picot utánaolvastam, de nem értem ezt a sztárolást nála. Aranyos kis dalai vannak, egész jó hangja, kedvesnek tűnik és tipikus elvont ruhákat aggat magára, amit mi is tettünk Tiniként (40 vagyok), arca átlagos vagy inkább fura a fennakadt szemei miatt, szóval semmi extra, mégis világhírű, és egy rakat díjat bezsebelt. Nem értem, hogy miért? Nála a világban milliószor több tehetséggel megáldott zenész van, akikről sokszor nem is tudunk.

Nem ismerem a hátterét, de egyszercsak egy feltöltött szám miatt híres lett?

Az utolsó hozzászólónak lehet igaza, durva hátszelt kapott, más okot nem látok.


Aranyos, de felejtős az egész jelenség, legalábbis számomra.

2023. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem Billie-re szeretném kihegyezni, de elég visszataszító látvány, amikor nyakig Gucciban vonagló, egész évben luxusgépeken repülgető nepo gyerekek osztják az észt arról, hogy haldoklik a Föld, és mindenki legyen vegán.
2023. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezt csinálja?
2023. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!