Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van zenéknek ekkora...

Miért van zenéknek ekkora nézettsége és létjogosultsága, ha ezek a nők megítélését erősen rombolja?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9l_txJFGBfA -konkrétan az ilyen és ehhez hasoonló zenék népszerűségére gondolok, amikor nők is lnyok koncerten teli torokból üvöltik az első sorból.

Természetes van az a gátlástalan női réteg, akiknek az ilyen dalok szólnak, de mondjuk, akiknek még nincs kiforrot személyisége és élettapasztalat, annak a nőkről való képét, megítélését erősen rombolhatja és a zenének nagy társadalmi, szociális ereje van.

Az előadó kifejetette egy riportba, hogy mindenki tujda, hogy ez a zene milyen jellegű nőknek szól, de nem feltétlen biztató, hogy egy ilyen zenét nők milliói normálisnak tartanak, már akinek van egyátalán egyfajta értékrendje is..


2022. máj. 10. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert a hallgatók többsége vagy proli, aki nem is gondol a nőkre a szexen kívül vagy tizenhárom éves akiknek még nulla kialakult ízlésköre van szóval rátapadnak mindenre.
2022. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Tartok tőle, hogy azok a lányok és nők akik a létjogosultságát erősítik egy ilyen kaliberű előadónak nem is nagyon akarnak elismerést a saját köreiken kívül, azon belül pedig ez a színvonal. Sajnos, nem sajnos minden társadalmi réteg, korosztály v csoport kitermeli a saját igényeinek megfelelő sztárokat és trendet. Természetesen az idő majd eldönti ki ragad meg itt és ki lép idővel tovább, ez az előadókra is igaz.
2022. máj. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nemcsak szélsőséges feministák vannak a zenehallgatók között.
2022. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, ki ez, mi ez. Szerintem ezt a tinik hallgatják, annyival nyugtatom magam, hogy amikor én voltam gimis, akkor is ilyen magyar gengszterkedő prolikat hallgattak az osztálytársaim. Akkor nem különösebben érdekelt, de már elismerem, hogy nagyon alja.
2022. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bő húsz évvel ezelőtt Ganxsta Zolee-éknak PLATINALEMEZEIK voltak ennél is jóval mocskosabb dalszövegekkel, mégsem lettünk tömegével drogos-balhézós-kurvázós bűnözők, mindannyiunknak volt annyi sütnivalója 15 évesen is, hogy tudjuk, nem így megy az élet. Néha poénból most is jól esik berakni, ha csak el akarom lazítani az agyam, amolyan virtuális kommersz pálinka gyanánt. Nem kell mindenből erkölcsi/nevelési problémát csinálni.
2022. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért az újabb generációk erkölcsileg sokkal lezülötebb (IQ és EQ szintjük us egyenlő a 0 közelivel), mint a kartel idejében és mondjuk meg lehet nézni a kartell legnagyobb nézettségű videóját a youtubon és ezt :) (yo mondjuk az még nagyon boomer időszak volt technikailag)
2022. máj. 18. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látok különbséget erkölcsi szint terén ahhoz képest, amilyenek mi voltunk kamaszként.
2022. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!