Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Korda György vajon miért nem...

Korda György vajon miért nem veszi észre, hogy a fiatalok többsége csak röhög rajta?

Figyelt kérdés
Mindenki csak mémeli a Reptér című dalát, ő meg azt hiszi, hogy ez tényleg tetszik nekik...

2022. szept. 7. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

voltam szeptemberben egy korda györgy fellépésen, előadtak 5 zenét, senki nem ismerte nem énekeltek. Elkezdődött a Reptér, mindenki elő a telót, mindenki énekelt!

Nem hiszem hogy nem szeretnék Kordát. Különben nem fizetnének azért hogy bemenjenek őt látni, én utálom Valmart és Manuelt, ezért a büdös életben nem fogok fizetni azért hogy lássam őket! A Liszt Ferencen is ott voltak Kordáék, látni kellett, mindenki oda csődült az információs pulthoz

2022. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én több fellépésén voltam már. Ebben az évben is, a tiktok trend közben. És én meg azt tapasztaltam, h idős, középkorú és fiatal egyaránt énekel mindet. Jó van egy két dal amit biztosan nem úgy fújnak mint a repteret de énekeltek végig a népek. Voltam koncerteken a trend előtt is.. igaz akkor nem láttam a koncerten 14-15 éves gyereket, de a 18+ korosztály ott volt. És minden dalt énekeltünk.

Nyáron Győrben voltunk koncerten és elcsíptem egy beszélgetést egy kis csaj meg a barátnője között... Azt látogatták, h vajon melyik dallal kezdenek és mik lesznek... reptér biztosan lesz, de lehetne a Virágeső is... Ezt mondta egy 14 év körüli csaj. 😃

Szerintem ez mindenkinél individuális... Egy pár dalba szeretek bele mert jó a hangzásuk, vagy az előadó kisugárzásába- munkásságába. Én nagyon szeretem Kordáékat, mert alázatosak és kedvesek. Látom már,H nem úgy megy a koncert mint 10 éve de még mindig hangulatot csinálnak és szeretetet árasztanak.

Nyáron voltam Carson Coma koncerten... csupa tini én 29 évesen megea barátom 22 évesen... talán mi voltunk ott a nyugdíjasok... Biztosan vannak úgy emberek a Kordával, mint én a Carsonnal... Sok dalukat szeretem, de nem az egész koncert alatt énekeltem mert nem minden dal volt meg...

Hallgassunk zenét, az jó dolog... 😉♥️

2022. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A 8,9,10 miért lett lepontozva?

Azért mert a Korda mellett szól?

Van aki szereti van aki nem.

Normális érthető vélemények vannak oda leírva... Miért van lepontozva...

2022. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!