Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményetek Lana Del Rey-rol....

Véleményetek Lana Del Rey-rol. Szeretitek? Ha igen miért? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem. A dalszövegeihez nem mindig tudok személyesen kapcsolódni (elég eltérő személyiségek lehetünk szerintem), de a dalai hangzása nagyon tetszik. Nekem ennyi elég, de tudom, hogy másoknak nem feltétlenül.
2022. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretem, de iszonyat lehangoló számai vannak.

Mondom ezt úgy hogy 99%-ban metalt hallgatók és ott is inkább a sötétebb hangulatúakat.

LDR ezeken is túltesz(na jó, azért van ott is egy Type O Negative), a sadcore megnevezés totálisan illik rá, nem mellesleg iszonyat jól dalszerző is, amit elért az pedig csodás.

Dalszövegei nagyrészt törött szívű nőkhöz(?) szólnak, ezért én sem tudok mindig azonosulni, bár nyilván több témát is feldolgoz de a nagyágyúja a Born To Die egyértelműen egy ilyesfajta szituáción vezet át, nagyon hitelesen és őszintén, egy amolyan "terápia" ami segítheti a feldolgozást.

Sia-val együtt üde foltszintje a modern pop szinttérnek.

Okot pedig nem tudnék mondani, miért nem szeretem. Nem én vagyok a célközönsége, de néha lepörög a BTD album, meg 1-2 újabb szám.(külön öröm ha a rádióban is hallom)

2022. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!