Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem énekelt Lana Del...

Miért nem énekelt Lana Del Rey az új Taylor Swift album egyik zenéjében?

Figyelt kérdés
Taylor már több éve mindig azt hajtogatja, hogy Lana a kedvenc előadója és most pedig annyi tisztelet nincs benne, hogy a zenében adna neki pár sort. Pedig mindenütt az volt hirdetve, hogy ez kollaboráció 2 nagy előadó között erre Taylor 98% van benne lana 2% ban. Lana a kedvenc előadóm és annyira izgatott voltam, hogy új zenét adott ki, erre még 1 mondatot sem mond a zenében. Csak a háttérben van a hangja. Lehet Taylor attól félt Lana el lopja tőle a reflektorfényt és ezért csak a háttérben hagyta őt?

2022. okt. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szám nagy részében mindketten énekelnek.


Ha jobban megfigyeled Taylor elég sok kollaborációja hasonló, úgyhogy szerintem nem attól félt, hogy bárki ellopja a reflektorfényt, szimplán ilyen a stílusa

Plusz azt érdemes megjegyezni, hogy a dalnak az írásában is együttműködtek, nem csak az éneklésben merül ki a kollab.

2022. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismerem nagyon Taylor dalait. Nem tudtam, hogy a többi kollaborációja is hasonló. De amúgy mások is eléggé ki voltak akadva ez miatt. Twitteren valaki azt is írta, hogy Taylor ki fog adni egy 10 perces verziót a dalból ahol Lana is énekel és nem csak a háttérben van. Nem tudom mennyire hiteles ez az info, de ha minden igaz azért akarja ki tenni ezt a 10 perces verziót mert sok emeber csalódott lett (velem együtt) az miatt mert csak a háttérben énekel Lana.
2022. okt. 22. 00:16
 3/3 anonim válasza:
100%
Az, hogy Lana kevés szerepet kapott a dalban valóban általánosságban véve elég sok ember felháborodását kiváltotta, (beleértve engem is), de azt tapasztalom magamnál és másoknál is, ahogy egyre többet hallgatom a dalt, és egyre inkább érződik Lana jelenléte a vokálban, és az egész dalnak a hangulatában, egyre inkább megszeretem és szerintem talán ebben a dalban nem volt több, és az is lehet hogy Lana maga határozott így, hogy ennyit vállal az éneklésben. Ha nem egy klasszikus duettként értelmezzük akkor szerintem jól oldották meg így ahogy van.
2022. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!