Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitárt...

Melyik elektromos gitárt választanátok?

Figyelt kérdés
Squier Affinity Telecaster Deluxe 2021, vagy Yamaha Pacifica 112J?

2022. nov. 15. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Squier
Yamaha
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt válaszd, amelyik jobban tetszik. Ha nem tudod őket kipóbálni, akkor kép alapján. Melyiket szeretnéd? Melyik a dögösebb? Melyiket látod a kezedben menőbbnek?


Igazából ugyanis mindegy, nagyjából egyformán ajánlhatók, de végső soron neked kell vele boldognak lenni. Nem csak a műszaki tartalom a fontos.

2022. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Yamaha elég jó hangszereket gyárt. Furulyám, szintetizátorom 20+ éve működik és Yamaha.
2022. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hogy őszinte legyek, a Squier felé húz a szívem, hiszen a rögzített húrláb és a HH pickup konstrukció (szemben a HSS-el) nekem jobban fekszik, de a szavazás eredménye alapján jobban el fogok gondolkodni.
2022. nov. 15. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szívhúzás nagyon is fontos, úgy azt kapod, amire vágysz, így könnyebben elnézed a hibákat és nincs megbánás. Squier! ;)


(#1 voltam, egyébként én vintage yamahás vagyok, de az is szerelmi döntés volt, nem csak az észérvek játszottak.)

2022. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, azt hiszem húgom elektromos pianinoja is yamaha, nem volt vele gond. Klarinétot nem tudom csinálnak-e, az nekem Buffet Crampon. jó 10 évet klarinétoztam.


De amúgy tényleg nekem az a tapasztalatom, hogy a tudás a fontos. Tanárom bármilyen gagyi csehszlovák klarinétot úgy szólaltatott meg, ahogy én a Buffet-t sose tudtam. Lényegében az a jó, amit szívesebben használsz.

2022. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő korrekt gitár, egyiket sem fogod megbánni szerintem. A Yamahára szavaztam, mert nekik erősségük, hogy a belépő, és az alsó-középkategóriában is sallangmentes, de kiváló gitárokat készítenek. Nekem is volt Yamahám, nagyon jó gitár volt.

Ettől függetlenül a gitárválasztás 100%-ban érzelmi kérdés. A telecaster és a pacifica egyaránt karakteres és szerethető modellek. Azt válaszd, amelyik inspirálóbb, amelyikért jobban dobban a szíved. Ehhez képest minden objektív szempont, meg vevői értékelés másodlagos.

2022. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem nehéz a választás, mivel a kettő közül a Yamaha, ami való valamire. A másik egy csodálatos kísérlet és azonnali bukás. Belépő szinten a legegyszerűbb eszközt kell választani.

Volt ilyen Yamahám, erősen leharcolt állapotban, de még úgy is tette a dolgát. A 2-3 kategóriával felette lévők, már simán nevezhetők profi hangszernek, mivel a vasak és a hangszedők is neves beszállítók termékei. Persze ezért a pénzért ez sem okoz csalódást.

2022. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a telecastert választanám, mert olyat nem kapsz yamahába. És különben is Pacificából ebben az árban nincs számottevő különbség és a Hss kényelmetlen. Én megbántam hogy stratocasterem van, tetszik de nem szeretem.
2022. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7to#8: jogos vélemény, de álltalános tanácsként nem értékelhető.
2022. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy ebben a klipben nézd meg a dobra mi van írva 0:45 másodperctől:


[link]


:)

2022. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!