Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektromos gitárt...

Melyik elektromos gitárt választanátok?

Figyelt kérdés
Squier Affinity Telecaster Deluxe 2021, vagy Yamaha Pacifica 112J?

2022. nov. 15. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt mondom hogy nem az elektromos yamahák fogynak jobban a hangszerüzletünkben, ott lógnak a falon fél évig érintetlenül miközben mellettük folyamatosan cserélődnek a squierek, ibanezek.
2022. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11nek: mert a belépő hobbisták szeretnének beleharapni a világtrendekbe, amit a Yamaha ezen világa, valamiért nem akar felvállalni. Szerintem is érdekesen néz ki a hangszer, de fenntartom az előzményekben írtakat, mint válaszadó. Mindenki olyan feleséget akar, aki most szuper, nem számít, hogy 10 év múlva egy lepukkant cicafül lesz. Ami számít az a 'most'! A Yamaha világa egy kissé torzult a szabvány sport és alap klisékhez képest, amit simán kiszúrnak a reménybeli hangharcosok. Érzelmekkel teli pénztárcával és nem racionális döntésképességgel vásárolnak. Ez rendben is van. Az első kocsi legyen az a cicabogár, amibe beleszeretsz. Vannak következmények, de ez olyan, mint az első gumi nélküli szex, ki gondol a holnapra? :)

(jelzem, hogy a hozzászólás tele volt erős és trágárnak tűnő szavakkal, amiket csacskaságokkal helyettesítettem, mert nem engedte át a rendszer)

2022. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!