Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Kárpátia...

Véleménykutatás kérdése:

Mi a véleményetek a Kárpátia Zenekarról?

Figyelt kérdés
Jó zenéket csinál, tetszik, nem tetszik a zenekar?
2023. jan. 9. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
semmit, aki szereti a zenéjüket, az hallgassa, nekem nem jön be, mivel nem az én műfajom
2023. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A nézeteink ellentétesek, de ezt leszámítva sem nagy durranás. Ha csak a zenei részt nézem, középszerű, unalmas.
2023. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek 2. hozzaszoloval.
2023. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen szerettem mint zenét, de igazából nem vagyok az a nagy hungarista úgyhogy egy idő után valahogy ki is koptak számomra a hallgatott előadók közül.

Bár tény 1-2 számuk tényleg lett jó, ha zenei oldalról közelítem meg.

2023. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A politikai nézeteikkel nem értek egyet, zeneileg elég egysíkúnak tartom őket. Petrás énekhangját szeretem, klassz lenne hallani egy rock feldolgozás albumon is.
2023. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Salx Narval ***** válasza:
85%
Egysíkú, középszerű és hatásvadász ha röviden kellene értékelni. A szövegek némelyikével félig meddig azonosulni tudok, de igazából nem érint meg ez a tömény Hungarista egyoldalúság. Vegyes zenehallgatás közben egy-egy nóta tőlük is elmegy de konkrétan nem szoktam rákeresni a Kárpátiára.
2023. jan. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból zeneileg és szövegileg is tetszik, de sok újat már nem tudnak nyújtani. Egyébként nem hungaristák, az a Divízió 88.
2023. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Alapból is egyszerűcske banda, de olyan nagy bajom nem volt velük, még egy barátnőm miatt koncerten is voltam egyszer.

Most meg már Fideszbérencek ők is, mint olyan sok más kiöregedett fingszagú rockzenekar.

2023. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom rossz zenekarnak, mégis magamtól ritkán kapcsolom be. Pedig a (nem csak magyar) népies elemeket tartalmazó rockzenét általánosságban kedvelem, a Dalriada például a kedvencek között van a magyar folk metal vonalról.
2023. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
#8 Nem mindenki fideszbérenc, aki nem liberálmarxista.
2023. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!