Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Kárpátia...

Véleménykutatás kérdése:

Mi a véleményetek a Kárpátia Zenekarról?

Figyelt kérdés
Jó zenéket csinál, tetszik, nem tetszik a zenekar?
2023. jan. 9. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

#10

[link]


Nem azzal van a bajom, hogy osztják az ellenzéki politikusokat, az ellenzéket is szánalmasnak tartom. De mivel Fideszesekbe nem mertek belekötni, ezért ez egy elég egyértelmű helyzet. Tudod, hallgatás beleegyezés. Ha csinálnak egy politikusokat szidó dalocskát, és abba pont csak kormánypárti politikusok nem kerülnek bele érdekes módon, akkor nyugodtan kimondhatjuk, hogy Fideszbérencek.

2023. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg most nézem a cikk végét, akkor azért esett is nekik egy kis konc a pártkatonaságért, hála az égnek legalább nem hiába nyaliztak. Ezt eddig nem is tudtam, meg 5 misi nem is sok pénz, de hát kleine fische, gute fische.
2023. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
#11 Az említett dal a Jobbikban maradt politikusokról szól, akik elárulták a nemzetet. Ennyi erővel lehetnének DK-sok, kétfarkúsok vagy mihazánkosok is (valószínűleg az utóbbi az igaz).
2023. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 7-essel, sokan támadják őket hogy nácik meg fasiszták meg mindent rájukmondanak amit ilyenkor szokás, pedig a régi (2010 előtti) albumok dalait mindet ismerem, csak ahogy a 4-es írta, én is "kinőttem" abból a korszakomból, és azokon egy sor olyan szöveg nem található, ami valami más etnikum vagy népcsoport elleni erőszakra szólított volna fel, egyszerűen csak a magyarságot helyezték a zenéjük középpontjába. Régen sokat hallgattuk a bandában, de a legtöbbünk már más vizeken evez.

Ellentében az Egészséges Fejbőr, Romantikus Erőszak, Divizió88, ha az utóbbi munkáját lehet zenének nevezni, na őnáluk már többé-kevésbé vannak gyűlölködő szövegek is.

2023. jan. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, de az összes zene egy kaptafára van és már vagy 10 éve követni sem tudnám hol tartanak. A régi zenék közül néha szivesen meghallgatok 1-2 számot, de magamtól nem raknám be :D
2023. máj. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Amíg a Szijártó Zsolti is tag volt, addig legalább volt egy ember, aki zenélni is tudott. Azóta kilépett. A többit kitalálhatod. Amúgy sem voltam róluk nagy véleménnyel, de amióta két forintért eladták a nagy nemzeti lelküket a fidesznek, egy jellemteken megélhetési rockzenekarrá aljasultak. És itt a zenekar eléggé idézőjeles.
2023. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!