Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne itt ilyen ember?

Lenne itt ilyen ember?

Figyelt kérdés

Bár lehet nem a legjobb helyen járok, de már nagyon régóta él bennem a vágy, hogy egy bandában énekelhessek. Azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok képzett énekes, inkább amatőrnek mondanám magamat. Soha nem jártam énektanárhoz vagy zeneiskolába, viszont itthon rengeteget szoktam énekelni. Ezalatt nem azt értem, hogy néha-néha eldúdolok egy számot, mint a legtöbb ember, hanem direkt próbálom képezni és kiereszteni a hangomat. Mostanában merek nehezebb számokat is énekelni, de persze ettől függetlenül még tudom magamról, hogy közel sem vagyok profi és bőven van még hova fejlődni... viszont nyilván nem teltházas koncerteket akarok, szimplán csak valami egyszerű kis együttesben kipróbálni magamat. Ha itt nem találok senkit, esetleg tudnátok mondani olyan helyeket/oldalakat, ahol sikerrel járnék? Természetesen ez csak egyfajta hobbi lenne, szórakozásból néha énekelni-zenélni egy kisebb csapattal, meg pár számot felvenni. Nekem egyébként ehhez van felszerelésem (mármimt ahhoz, hogy dalokat vegyünk fel), szóval az sem akadály, ha a másiknak nincs.


Egyébként 21 éves budapesti lány vagyok, de ezt nyilván nem ismerkedés céljából jegyzem meg, hanem hogy legyen valami elképzelése annak, akinek felkeltette a figyelmét ez a kérdés.



2023. jan. 11. 04:46
1 2
 11/11 vzoli1987 válasza:
nos én megpróbáltam, de kár az időt fecsérelni, sajnálom hogy nem tudtam előrelépni hangilag !!!
2023. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!