Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell koncertet csinálni?

Hogy kell koncertet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kitaláltam hogy milyen jó lenne egy Summer days háromnapos koncertet csinálni. Elhívnám Rita Orát, Britney Spearst, David Guettát meg Timmy Trumpetet magyarok közül meg az Azahriát meg a Dzsúdlót. Ennyi jutott eszembe de még gondolkodom kit kéne hívni.

Szóval hogy kell felhívni az előadókat hogy eljöjjenek? Mi a telefonszámuk? Tudnának duettezni is Dzsúdló örülne egy Timmy Trumpetet duettnek. És jöhetne bárki a program közös sátrazás az énekesekkel este meg buli. Ki jönne egy ilyenre? Hogy kell felhívni Rita Orát és a többieket?



2023. jún. 2. 16:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pedig én is szeretnék nagyon a show businessben dolgozni és én is inkább külföldi sztárokkal szeretnék bulizni mint magyarokkal,valaki nekem tudna segíteni hogyan induljak el?
jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!