Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van értelme igyis? Fontos pls

Van értelme igyis? Fontos pls

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta szeretem a Rammsteint. Régóta elakartam menni egy Rammstein koncertre stb. De sajnos most későn kapcsoltam, költözés stb. És most kezdtem el jegyet keresni hát sajnos sikertelenül. Még a 12-eire van a D szektorba ahol "korlátozott a látás". Szóval gyakorlatilag fent vagyok a francba ahol nem látok semmit. 22 ezer kb. Igyis érdemes elmennem? Na most ezt jól későn kérdezem, mert most vettem meg oda a jegyet xddd (tudom egy balfa.. vagyok) de legfeljebb oda adnám valakinek. Szerintetek?

#Budapest #koncert #Rammstein #KeineLust #BückDich
2023. júl. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan mennék, ha úgy nézném a helyzetet, hogy 2011-ben voltak itt utoljára és nincs kilátásban új lemez, mert valószínűleg nem nagyon lesz újabb ilyen alkalom.
2023. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Hogyne lenne értelme, biztos, hogy mennék! Ez egy akkora élmény, hogy szerintem vétek kihagyni, pláne ha ennyire szereted őket.

Jó szórakozást!!!

2023. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Én tuti, hogy nem mennék el, ha nem olyan az élmény, szerintem felesleges pénzkidobás lenne.
2023. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
9%
Ne menj! Nem jo zene ez!
2023. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!