Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan szeretessem meg a...

Hogyan szeretessem meg a barat nomel a hooliganst?

Figyelt kérdés
Akki nem ismerne a hooliganst egy rock banda. A baratnom meg meg szeretne miatam. Otlet?
2023. aug. 27. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A második mondatodat nem értem, de ez mellékes.

Ha nem tetszik neki, nem tudod vele megszerettetni. De ha nyitott, akkor mutathatsz neki számokat, hátha valamelyik tetszik neki. Sőt, ha nagyon érdeklődő, akkor lehet, hogy magától is belehallgat néhány számba. Ráerőltetni viszont nem fogod tudni, és ne is akard.

Egyáltalán hogy merült fel a kérdés? Úgy értem, miért zavar téged az, hogy a barátnőd nem különösebben szereti őket?

2023. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem zavar csak o is szeretne meg jah. Csak ő a manuelhez van szokva 😅

A masodik mondtban a bandat mutattam be. Koszi a gyors valaszt

2023. aug. 27. 22:06
 3/18 A kérdező kommentje:
Mutattam neki parat egyre jobban tetszik neki.
2023. aug. 27. 22:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor a harmadik mondatot nem értem így ékezet hiányában ("A baratnom meg meg szeretne miatam.")
2023. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A barátnőm meg, meg szeretné miattam
2023. aug. 27. 22:22
 6/18 A kérdező kommentje:
Igy erted?
2023. aug. 27. 22:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem igazán, bocsi. Azt hittem, hogy az egyik "meg" "még" akar lenni, de ezek szerint nem. Érzem, hogy ezen a ponton kötekedésnek tűnik, amit csinálok, de az a vessző oda biztos, hogy nem kell, és szerintem "megszeretné"-t akartál írni, ami egy igekötős ige, tehát egybeírjuk. Bocsi, tényleg nem bunkóságból írom ezeket.

De akkor még egyszer, csak hogy tiszta legyen: azt szeretted volna kifejezni, hogy a barátnőd hajlandó lenne miattad megszeretni? Ha igen, akkor nem nagyon szorulsz tanácsra, hiszen nyitott a zenéid iránt. Hallgassatok meg pár számot, lehetőleg minél különbözőbbeket, hogy megtudjátok, neki melyikek tetszenek jobban. Illetve még annyit tudok javasolni, hogy ha lesz a közeletekben koncentjük, vidd el oda randizni, ha van kedve.

2023. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen igen. Semmi baj, nem kotekedtel. Koszi a tippet
2023. aug. 27. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a dalok eredeti verzióit, pl. Black Sabbath - NIB (Királylány), Robbie Williams - Come Undone (Játszom), stb.
2023. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kösszzi
2023. aug. 28. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!