Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már minden zenekari név...

Már minden zenekari név foglalt? Van valami ötletetek hogy ezt hogy érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Egy hete próbálom kitalálni az előadói nevemet sikertelenül, szóló indie zenét játszom és zenekari jellegű nevet szeretnék. Mivel angol nyelvű dalaim vannak, mindenképpen angol nyelvű nevet szeretnék. Viszont már mindent próbáltam és úgy tűnik hogy az összes név már foglalt vagy zenekarként vagy valamilyen cégként, pedig egészen kreatív és bonyolultabb neveket találtam ki, (melléknév + főnév) de mindegyikkel már valamilyen formában létezik egy zenei formáció. Közben csekkolom Spotify, Google, Soundcloudon is.


Rengeteg olyan előadó van pl a Spotifyon akiknek 1 daluk vagy vagy egy sem vagy nem tűnnek aktívnak, vagy olyan is van hogy csak Facebookon vagy Soundcloudon vannak fent, egyértelműen ezeknek nem akarom ellopni az ötletét.


Valami ötlet, hogy hogyan érdemes tovább mennem.



2023. nov. 12. 18:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sajnos kb lehetetlen találni olyat, amivel még senki nem csinált előadói nevet, de próbálkozom.
2023. nov. 12. 22:48
 22/25 anonim ***** válasza:

Esetleg van már zene címed? Ha igen mi? Az már egy kiindulási alap. Pl. annak a betűit összekevered egy jól hangzó szóvá.

Vagy egy szó, ami szerinted jellemzi a zenéid, és annak a betűit kevered össze.

2023. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%
Legyen mondjuk rolling stones.
2023. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
rolling seals
2023. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én X et szoktam beletenni pld:Metalixa

vagy a Brigiből igy lett Brixi

2023. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!