Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 4 potis aktív EMG hangszedő...

4 potis aktív EMG hangszedő berakható olyan gitárba amelynek gyárilag csak 2 potija van?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, nem értek az elektronikai részhez.

Szóval gondoltam veszek egy aktív EMG szettet a superstrato gitáromhoz.

A mellékelt képen előbb alaposan megnéztem, hogy 4 potival és tartozákaival adják őket (Zakk Wylde signature).

Működhet így a dolog?

Persze szakemberre bíznám a cserét mindenképp, csak nem akarom hiába megrendelni.



jan. 1. 15:06
 1/2 anonim válasza:
Be.
jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 opciód van:

- Fúrsz még 2 lyukat

- A hangszín potikat nem szereled be


Egyébként szerintem kár szakemberhez vinned és fizetni egy csomót. Az EMG hangszedőket általában quick connect kábelekkel adják, ami azt jelenti, hogy nem kell forrasztani semmit. Nem tudsz elrontani rajta semmit, mert ha rossz helyre kötnél valamit, akkor csak simán átdugod a jó helyre, abszolút nem bonyolult.

Pluszban több bekötési rajzot is mellékelnek a szedőkhöz, szóval simán össze tudsz rakni egy 2 potis (master volume és master tone) szerelvényt.

jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!