Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitársze...

Mit gondoltok erről a gitárszettről?

Figyelt kérdés

[link]

Két éve játszok akusztikuson és tervezek váltani elektromosra. Nem valami nagy a keret rá (kb. 150ezer). Tudom, hogy szettben nem jó megvenni, de akkor mi az ami ennyiből kijönne ezen kívül, ha külön-külön venném és viszonylag jó is?



jan. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen árfekvésben a Yamaha Pacifica 112J egy igazán jó választás lehet. 95 ezer körül van, nagyon megéri. Emellé kell egy tok, egy heveder, hangoló, meg kábel, más nagyon nem.

A kombó már egy érdekesebb kérdés. Ha mostanában még nem tervezel együttesben zenélni, akkor lehet jobban jársz egy fejhallgató erősítővel, mind anyagilag, mind helyileg.

jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Kombónak valami tipp? Csak mert tervben van egy együttes (pár haverral, ergo nem stadionokat szeretnénk megtölteni) szóval az sem lenne rossz. Valami ami 50ezerből kijönne? Vagy az nagyon kevés rá és várjak még vele egy kicsit amíg lesz rá több?

jan. 17. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 35 ezer körül van Marshall és Fender kombó is, amik már nem rosszak. Vagy esetleg használtan kereshetsz 50 ezer körül komolyabb kombókat.
jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy nézz körbe mondjuk a GSFanatic oldalon, ez egy használt hangszer oldal. 150 ezerből már nagyon jó gitárt és kombót (erősítőt) is össze lehet szedni.
jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én külön vettem anno és nem az első ilyen gitárom annyira szeretem de ha szettben veszed akkor sokkal inkább az affinity HSS sorozatból ne a sonic mert az harmat gyenge rockra és minőségben is elmarad. A hasonló Pacifica sem jobb, ugyanez a kerámia szedő van benne.

[link]


Erősítőt pedig valóban jobb ha használtat veszel GS-en, marketplace-n, esetleg jófogáson 10-15 ezer körül egy ilyet már simán kapsz elsőnek.

jan. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!