Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Extra bonyolult zenei kérdés?

Extra bonyolult zenei kérdés?

Figyelt kérdés
Ha több albumról (cd-mp3) ohajtok vegyes lemezt készíteni üres DVD (4,7 Gb) lemezre akkor a megadott zeneszámok előtt sorszámok vannak. Namármost ha én összevegyítek egy csomó zenét (akkor a sorszámok értelemszerűen keverednek-Kavarodnak) Nem a sorrend a lényeg, hanem az a kérdés hogy egy sima autos cd-dvd lejátszó, lejátsza-e azokat a dalokat is ami előtt nincs sorszám? vagy csak azokat amik előtt sorszám van?
2011. júl. 20. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem lejátssza, csak nem tudom h hova teszi be őket, mármint a soron belül
2011. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti hogy lejátssza! Függetlenül attól, hogy van előtte sorszám, illetve ismétlődik. Saját tapasztalat.
2011. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg a formátumban rejlik, ha mp3 akkor mindegy hogy van-e sorszám vagy nincs.
2011. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mbalage ***** válasza:

A sorszám, vagyis a fájlnév ebből a szempontból mindegy. Az az eszköz, amelyik képes mp3 fájlokat lejátszani, az le fogja játszani őket. Mondjuk, a hosszú "ő" betűt például jobb kerülni a fájlnévben... :)


Az viszont kérdéses, hogy ha a lemezen könyvtárakba rendezed a zenéket, akkor azokkal mit kezd. A legrosszabb esetben nem ismeri fel az alkönyvtárakat, bár ez a mai eszközöknél már igen ritka. Esetleg ömlesztve fogja lejátszani az összes számot.


Ha viszont a fájlok jól el vannak látva ID3 tag-ekkel, akkor akár még előadók, albumok, stb. szerint sorba rendezve is lehet válogatni, lejátszani a zenéket.

2011. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!