Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány éves kor fölött ciki...

Hány éves kor fölött ciki punkkoncertre, illetve rockdiszkóba járni fiúként? 21 még belefér? Vagy kb hány éves kor felett nem kellene már?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem punkkoncerten semmi sem ciki..

Mi az a rockdiszkó? inkább egy jó metalkoncert, de oda mehetsz 100 évesen is, ha szereted és élvezed, nem fognak kinézni...rockdiszkó...ilyet sem hallottam még, ez nekem alapból elég cikinek hangzik, oda nem tinilányok meg emo-sok járnak?

2009. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nyugodtan járhatsz akárhány éves korodig. még negyvenesek-ötvenesek is akadnak szép számmal ilyen koncerteken, dizsikben. egyik huszonéves barátom az apjával nyomult az egyik Deeep Purple koncerten! egyszer meg a Vörös Yukban láttam egy középkorú társaságot, ezerrel ropták és senki nem nézett rájuk hülyén.
2009. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, faterom 44, haverok 14-50 éves korig, koncertekre mind járunk, rockdiszkó nem tudom micsoda, mi rockkocsmába szoktunk járni. Sosem ciki ha azt szereted. 21 évesen meg nem értem miért kérdezed egyáltalán... ennyire öregnek érzed magad? :D
2009. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló.Te nem móri vagy?
2009. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat rock"diszkoba" mindig ciki, amugy meg semmi sem az... :) A punk, rock, metal pont nem azok a kozossegek, amik kivetik magukbol az idosebbeket, sot... en ugy vettem eszre, eleg nagy haversagok szoktak kialakulni 40-50 eves rock"apukkal".
2009. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!