Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért néz bolondnak a korosztá...

Miért néz bolondnak a korosztályom nagy része mert nem tuc-tuc zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Engem valahogy az ilyenek fognak meg nem a divat hülyeségek..:

http://www.youtube.com/watch?v=jBbFLn6llYg

http://www.youtube.com/watch?v=h-XMQusB0NE


Amúgy 15 éves vagyok.


2011. aug. 5. 00:24
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Hát a tuc-tuc zenétől legszívesebben felkötném magam -_- :D Ez a zene, amit linkeltél :D
2011. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
2011. aug. 5. 01:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már 29 múltam és rég aludnom kellene, mégis itt vagyok, ezért a kérdező és egy válaszoló a hibás!!! :))))


Ugyanis rákerestem a folk metalra ( sosem hallottam előtte ilyet ) és rátaláltam a Dalriada-ra, fenomenálisak!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HUz--9Q2Ifw&feature=related

2011. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, és ilyen volt a gimis osztályom. Mások hülyének néztek bennünket, mert nem álltunk be a sorba, hanem kilógunk onnan. Három éve vagyok egyetemista, és most is kilógok a sorból De a gondolkodó emberek nem is kígyóznak az SP koncerteken, hanem azt az egy életet, ami van, megpróbálják teljes mértékben élni. Ebbe beletartozik a kamaszkori rock-mánia, nekem is volt, de idővel az ember stílusa változik, de alapvetően nem fogsz, mindig kilógsz majd a sorból. Viszont nem vagy egyedül, jó páran vagyunk így, csak rólunk nem cikkezik senki, nem hangoskodunk, mert nem éri meg. Majd megtalálod a köreidet, csak légy türelmes, és az üresfejű tömeget szard le!
2011. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Azért szólnak meg, mert már a kérdésedben is úgy fogalmazol, hogy: divathülyeség,tuc-tuc. Én elektronikus zenét hallgatok de nem szólom le azt aki mást. Azt szólom le aki fikázza az én ízlésem maximum. Te pedig ha itt a kérdésed is így írtad gondolom nem tartod magadban a véleményed elöttük se és azért szólnak le. Amugy nállunk főleg a rock oldalról jön az oltás felék, nem ahogy nállatok, hogy "ehhez nem kell tehetség", "gépzaj", "nincs benne hangszer" stb.

16/f

2011. aug. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Öröm látni, hogy van ebben a korosztályban olyan, aki nem szar tucatzenét hallgat. Légy erre büszke, többieket pedig ignoráld :)
2011. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

01:35-ös!

Én vagyok a "folk-metálos". :D

Nem hittem volna, hogy valakinek a válaszom hatására megtetszik a Dalriada és a folk metál, de ennek nagyon örülök. :D Én is szeretem őket (hasonló még esetleg a Sacra Arcana, ők is nagyon jók).

2011. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem csak a mai fiatalokra jellemző az igénytelenség és a birka szellem. Ugyanez volt korábban az "énidőmben". A divat és a tömeg mindig vonzóbb és egyszerűbb megoldás, mint az egyéniség és a különállás.

Ez van.

Sajnos később sem lesz jobb az arány. Sőt az életben meglátod majd, hogy az boldogul könnyebben, aki beáll a sorba és lehet, hogy a végén még te is beállsz tucatembernek (hogy könnyebb legyen az életed)...bár kívánom, hogy ne így legyen...


Egy 30-as

2011. aug. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sajnos, amióta jó a lemezeladási statisztikája a Dalriádával is nagyon elszállt a paci. Régebben kb.6-7 évvel ezelőtt sokkal autentikusabb előadók voltak. :( Ma már nem szívesen hallgatom őket, akkora csalódást okoztak.
2011. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én már évek óta rockot/metált hallgatok, és még nem untam meg. Lehet, hogy ezen belül fog változni a stílusom, ízlésem de nem hiszem, hogy valaha elpártolnék tőle teljesen. Egyébként én mellette hallgatok meghatározó mennyiségű reggae-t és rapet is, szóval két oldalról kapom az ívet: a tuctuczenés emberektől, hogy "rocker idióta" vagyok, a metálarcoktól pedig hogy "nem vagyok igazi rocker, mert az igazi rocker nem hallgat emellett ilyen szar zenét, beszennyezem a rockot" satöbbi. Utálom az embereket, komolyan. Nem értem mi rossz van abban, hogy nem követek vakon egy "stílust" sem, hanem azt hallgatom, ami tényleg tetszik... :)

De a kérdésedre válaszolva, szerintem te jobban jársz. Egyedi vagy, nem állsz be a sorba. Hidd el, ők sem azért hallgatják ezt a zenét, mert odavannak érte... hanem mert ez a menő. Ha hirtelen a rock lenne a menő, mindenki követné azt is... mert nekik csak az a lényeg, hogy a társaik elfogadják és szeressék őket. Ezért hallgatják a "megfelelő" zenéket ehhez.

Örülök, hogy van még olyan tinédzser, aki ennek nemet tud mondani... :)

15/L

2011. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!