Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon ciki ez az ízlés?...

Nagyon ciki ez az ízlés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek "gáz" nagyon ha 16 éves létemre régi Rock'N'Roll-t játszom és fel is lépek vele? ( P.Mobil,Dinamit,Beatrice stb)

Ne értsétek félre Én imádom ezeket a zenéket... :)


2011. aug. 6. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz hogy értelmes zenét szeretsz . Nem kell olyan majomnak lenned hogy mizut meg társait hallgatsz .
2011. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha már felteszed a kérdést, hogy gáz-e, akkor már baj van...
2011. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt meg hogy gondolod??

amúgy én csak már unom hogy mindenki az agyonjátszott slágereket játssza újra meg újra! inkább új zenéket kreálhatnának. ;) de ez az én véleményem, attól még nem gáz, csak szerintem uncsíí.

2011. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, de te annak tartod, ha megforult a fejedben.
2011. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak, csak 1 pár fiatal "izél" h ez "s*zar" zene...alap hogy teszek rá mit mondanak ,de kíváncsiságból megkérdeztem.
2011. aug. 6. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
(majdnem) minden fiatal átesik ezen a "kinek a zenéje jobb korszak"on, annyi energiát fektetünk a dologba! tök felesleges. törődj azzal amit szeretsz. cső. nekem nem gáz.
2011. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haggyad már te legalább zenét játszol és nem csicskulsz, mint a többi, akik nem is zenét hallgatnak, hanem ezeket a mosógépütős fosokat :)
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, zeneileg nincs ezekkel semmi baj.
2011. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!