Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok szerintetek milyen...

Lányok szerintetek milyen zenét hallgasson egy fiú?

Figyelt kérdés
Szeretik a lányok ha a fiú "fiús" zenét hallgat, vagy inkább nekem is azt kéne hallgatnom amit a barátnőm hallgat (pl: Lady Gaga meg még sok más ilyen, amiket én ki nem állhatok)?
2011. aug. 21. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyan zenét kell hallgatni amilyet szeretsz. Nem kell hogy azt hallgasd amit a barátnőd, nem vagytok egyformák.

Amúgy engem csak az zavar ha ilyen undorító szövegű rapet hallgat valaki, amit csak szexről meg erőszakról meg keménykedésről szólnak. Na az elég visszataszító.

2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2011. aug. 21. 22:54
 3/12 Mr.iglo válasza:
Kategória Fail!!!
2011. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nem kell ugyan azt hallgatnod,mint a barátnődnek,akármennyire is szereted.Nem baj ha a zenei stílusotok nem egyforma.Olyat hallgass,amilyet te szeretsz,mert igazából ez a saját szórakoztatásodat szolgálja...Vagy jól éreznéd magad ha Lady Gagát, esetleg Rebeka Blacket vagy szélsőséges esetben Justin Biebert kéne hallgatnod? (ezzel nem azt akarom mondani,hogy a barátnőd ezt hallgatja,csak ezek az úgymondd mostani világban "híresebbek")... :)
2011. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
23:00-as vagyok: ha ilyet hallgatsz,az tök jó,ilyeneket még én is meghallgatok,szóval nyugodtan !:DDD
2011. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na akkor megnyugodtam :)
2011. aug. 21. 23:09
 7/12 anonim válasza:
de hülye vagy -.-
2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amilyet akar! de tényleg! amúgy csak ezeken néznék egyet hogy ilyeneket hallgat de nem dobnám ki vagy ilyesmi:

justin bieber, MM, Sp, FLuor, stb.

2011. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mondjuk azért nem ilyenekre gondoltam...
2011. aug. 21. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pasinak tuti nem választanék olyat, aki nem metált vagy rockot hallgat. Akkor nem tudnék vele koncertre menni :) De ez én vagyok, nem az átlag. Szerintem az a legjobb, ha mindenből hallgatsz egy kicsit. Azzal tuti nem lősz mellé :)

14/L

2011. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!