Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz ha egy fiú...

Somogyilaszlo kérdése:

Szerintetek gáz ha egy fiú (én :D) Simple Plan-t hallgat?

Figyelt kérdés
Ezt most azért kérdezem,mert van egy haverom aki állandóan leszarozza/"lelányosozza" a Simple Plant csak, mert elütő stílusú zenét hallgat és ez már kezd IDEGESÍTENI!
2011. szept. 9. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám gáznak, én is bírom a Simple Plan-t. :D

A barátom sz*rozza le mindig a zenéimet, de engem valahogy nem tud idegesíteni... xD

18/L

2011. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz... A Simple Plan az egyik kedvenc együttesem, és jobb mintha Fluort hallgatnál. :)
2011. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Mostmár engem sem fog izgatni hogy mit mond :D
2011. szept. 9. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nézd csak meg a Simple Plan videók alatti kommenteket. Nagy részük fiú. A srácok egyszerűen elképesztőek! A dalszövegeik pedig- sok más előadóéval ellentétben k*rva igazak. Most mért baj az, ha a "senkisemértmeg" tipúsú dalok (Perfect, Welcome to my life) jobban tetszenek, mint a "senkitsemérdekel" tipúsuak (Gondolok itt a Fridayra, Call me maybe-re és a hasonló szarokra) Légy önmagad. A Punk Rockot a lányok is bírják. Jobban is, mint a zúzós fajtát. 16/l
2012. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! :D Nagyon örülök,hogy még vannak hozzád hasonló felfogású lányok! Igazából azért is, mert mostanában valahogy úgylátom mintha kihalóban lennének az ilyen típusú zenét kedvelõ csajok! És tényleg 100%-ban egyetértek a véleményeddel!!:)) (16/f)
2012. szept. 27. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele a Green Day-el a haverjaim folyton leszarozzák meg leb*zizzák a Simple Plan a második nagy kedvencem szóval nem vagy egyedül :)

ehhez kapcsolódót hadd izézzek :D :I'm just a kid and life is a nightmare

I'm just a kid, I know that it's not fair

Nobody cares, cause I'm alone and the world is

Having more fun than me tonight :D


18/f

2013. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!