Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha több fajta gitáron meg...

Ha több fajta gitáron meg akarok tanulni játszani akkor hogy vegyem meg a hozzá való dolgokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
elsőnek megtanultam akusztikuson abból van egy jófajta gitárom, van egy kissé gagyi basszus gitárom..azon is tudok már közép szinten.és még szólógitáron is meg szeretnék tanulni, szóval az a kérdésem hogy a basszust cseréljem le jobbra és fojtassam azon és aztán vegyek szólógitárt is amikor már a basszuson is jobban megy vagy vegyek most abból is egy gyengébb fajtát és hátha leragadok valamiknél?
2012. febr. 3. 18:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
tudom, hogy nem én vagyok itt a kérdezö de nem kérdezhetek fél oráig ugyhogy itt kérdezem... ha valaki tud szologitaron jatszani az tud akusztikuson is? mert ugye mind 2 hat huros...ha nem akkor sok kulombseg van? apropo kérlek szépen titeket, mert látom értetek hozzá, valaszoljatok itt is http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3359013-mely.. elore is koszi
2012. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!