Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme a hörgős "éneknek"?

Mi értelme a hörgős "éneknek"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 17:04
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Mi értelme annak a zenének, amiben nincs ének? Mi értelme van a zenének egyáltalán? :D


Ez művészet. Már amennyiben szabadon értelmezzük a szót. Amúgy meg ízlések és pofonok. Amúgy én se értem...

2012. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hátigazából.. full értelmes szöveg, máramennyire nem a rohadásról van szó, és "elhörgik":D
2012. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Nem mindegy, hogy mit nevezel te "hörgős éneknek". Egy Scar Symmetry-t ? Vagy Napalm Death-t ?

Az érzelemkifejezés egy módja. Mondjuk van, amit én sem szeretek, sőt, elviselni sem bírom, de azok extrém esetek.


Visszakérdezek: Hogy magyarázod el egy embernek, aki nem evett még narancsot, hogy milyen a narancs íze ?

2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hörgéssel rengeteg mindent ki lehet fejezni, érzelmeket átadni, magával a hanggal, de megvan a lehetőség arra, hogy mellette verbális üzenete legyen, míg ez pl. a sikításban nincs. Én egyszerűen szeretem hallgatni, de a raptől pl. megőrülök... nincs vele problémám, csak nem bírom hallgatni. Abban sem énekelnek, és ha nem vagy hozzászokva, nehezen érted meg elsőre a szöveget. Ugyan ez van a hörgésnél is.

Hozzáfűzném, hogy ezt is lehet ésszel, művészien, és ész nélkül csinálni, aminek már tényleg nincs értelme. Művészien, mert ez is művészet, a maga módján. Ez is hangok áradata, a klasszikus ének is.

2012. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!