Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kéne viselkednem az...

Hogyan kéne viselkednem az alakuló zenekarunkba? Fura vagyok, talán nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

gitáros vagyok


szóval először beültünk megbeszélni a dolgokat, 4en vagyunk(dob,2gitár,1ének)


ott még egész lelkesnek tűntek, főként a (a másik gityós, és az énekesről van szó)... megdumáltuk milyen számok legyenek, meg hogy majd még fészbukon beszélünk, erre létrehoztam egy csoportot, azóta kb cask én írtam ki hogy mikor próbálunk mire válaszoltak...

először el is maradt, erre nem írtak semmit csak annyit hogy "ok"


másodszorra megint kiírom hogy vasárnap próba, erre eljöttek,megvolt, otthagytuk a próbateremben a cuccokat, szóval emiatt még úgy tűnik komolyan gondolják..


de mégsem látok rajtuk semmi lelkesedést, én meg egyedül nem tudom hogyan legyek lelkes ha rajtuk alig látom, a dobos gyerekkel még úgyahogy elvagyok, de a gitáros, meg az énekes(ők már régóta ismerik egymást) , idősebbek is nálunk 2-3 évvel

mintha olyan passzívak lennéket


lehet túlzásba viszem...csak már szívtam meg úgy emberekkel hogy láttam rajtuk hogy kezdenek leszarni, én meg nem hittem el, és ugyanúgy viselkedtem vele mint azelőtt



2012. ápr. 23. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem látnak benne elég fantáziát, ezért túlzottan nem lelkesíti őket. Az is lehet, hogy a stílus nem áll túl közel az ízlésükhöz. Én is játszom egy csomó mindent, annak ellenére, hogy jó pár műfaj nem a szívem csücske. Sőt, azt sem tartom kizártnak, hogy jobbra számítottak, és most kivárják, hogy mi sül ki belőle.
2012. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"nem látnak benne elég fantáziát"..hmm ez alatt mit értsek


pedig kreatívnak tartom magam, igaz számírásban még nem sok sikerem volt, de mindig kitalálok vmit amibe kifejezhetem magam


zenei izlésünk pedig pont hogy egyezik, úgy alakult a banda hogy punk rockot játszunk, és ha már belementek akkor szerintem ezzel sem lehet gond


nagyon bízom benne hogy ez csak eleinte van így aztán majd kialakul..:\

2012. ápr. 23. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek ki a főnök? Szerintem az lehet a gond, hogy az idősebbek azt látják, hogy te szervezed a dolgokat, így ők is érzik, hogy van irányukba némi elvárás. Mivel te is említetted, úgy tűnik, fontos még számotokra az életkor, ezért lehet, hogy a szervezkedéseidet élik meg szélsőséges esetben ugráltatásnak. Bizonyos életszakaszokban a 2-3 év korkülönbség rengeteget számít.
2012. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem ilyenről nem volt szó, én azért érzem úgy hogy nekem kell mivel én hoztam össze a dolgok, de ugyanakkor úgy viselkednek mintha ők ezt annyira nem fogadnák el, legalább is fészbukon ,mikor kb megbeszéltük hogy mindenki mond 1 számot, és 1iküknek sikerült mondani 1et


de most is megbezséltük hogy vasárnap próba, és megin az én dolgom lesz hogy kiírjam hogy pontosan mikor indulunk, na de ezt sem tudom milyen stílusban kéne hogy ne érezzék ugráltatásnak

2012. ápr. 24. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült-e átlendíteni a bandát a holtponton?
2012. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azóta tartottunk egy beszélgetést ahol megmondták hogy nincs idejük bandázni..:\

ekkor voltunk 2en..de a doboson sajna nem látom a lelkesedést, már sokadszorra volt úgy hogy lemondta a próbát egy nappal előtte, és kérdezi hogy holnap nem jó e..tök komolytalan volt, aztán most van egy új dobos akivel most közösen keresünk próbatermet, de még no success :\

2012. júl. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!