Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy kéne viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban és most már megelégeltem a várakozást, szóval egész egyszerűen meg fogom kérdezni tőle hogy tetszem -e neki. Nem is ezzel van a baj, hanem ha nemet mond akkor azután hogy kéne viselkednem? Tegyek úgy mintha semmi nem történt volna? Tudom, hogy én leszek a pletykatéma az osztályban ezek után, de nem érdekel. Szóval szerintetek mit kéne tennem?


15/L


2012. márc. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb, ha úgy tennél, mintha semmi nem történt volna.De nem hiszem, hogy nemet mondana, főleg ha egy kicsit is szép vagy.Legalábbis én úgy voltam 15 évesen, hogy szinte bármilyen csajjal összejöttem volna.:D
2012. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondd, ne nyomulj többet. Ne is sértődj meg, van ilyen.
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, csak akkor kérdezd meg, ha úgy gondolod, h van rá esély, h tetszel neki. És lehet, h azzal kéne nyitni, h mit gondolsz rólam? nem rögtön azzal, h tetszem-e?. Am, ha nemet mond és nem akarod kínosan érezni magad, mond azt, hogy csak azért kérdezted, mert úgy láttad, h bámulni szokott, vagy azt mondták a barátnőid, ilyesmi.
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként engem is érdekelne, hogy ki mit gondol erről, hogy így nyíltan rákérdezni a dolgokra. Jó ötlet-e? Mert én is hasonló helyzetben vagyok...
2012. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok már egy elég hosszú ideje húzzuk egymás fejét és azért akarom most már én megkérdezni tőle mert félreérthető jeleket küld és egyáltalán nem értem hogy miért teszi. Mielőtt még megbolondulnék inkább megkérdezem tőle. Már sokszor visszahallottam azt a bizonyos: "biztos azért csinálja mert tetszel neki" meg "olyanok vagytok mint egy vén házaspár"-t és most már néha kezdem én is úgy érezni hogy van jelentése annak amit mond és csinál. És nem sértődnék meg azon, ha nemet mondana, hanem fellélegeznék hogy végre értem hogy mi miért csinál.
2012. márc. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!