Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene viselkednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene viselkednem, hogy egy férfi ne egy újabb prédát, nőt lásson benne, hanem csak egy havert, barátot?

Figyelt kérdés

Kezdem unni az egészet, hogy még soha nem volt olyan pasi, aki ne úgy közeledett volna. Ha próbálok vicces, meg laza lenni, nem igazán veszik a lapot, és besértődnek, letörölnek közösségi oldalról stb


Annyira irigylem az olyan lányokat, akiknek vannak igazi fiú barátaik, és fiú haverjaik.


2012. ápr. 8. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kommunikálj egyértelműbben! Légy egy kicsit visszafogottabb, és ne tegyél kétértelmű félreérthető jelzéseket. Öltözz szolídabban, és olyan emberek társaságát keresd akik kevésbbé rámenősek. (nem feltétlenül a "kockákról" van szó) Amúgy hány éves vagy?
2012. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

mi van?


érted te egyáltalán a kérdést?

2012. ápr. 8. 08:33
 3/16 A kérdező kommentje:
elsőnek szólt
2012. ápr. 8. 08:33
 4/16 A kérdező kommentje:

elég visszafogott vagyok, sőt!

nem vagyok az a nagy beszédes típus.

csinosan szoktam öltözni, de nem kihívóan.

21 vagyok

2012. ápr. 8. 08:35
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha te még nem láttál arra példát, hogy egy hímnemű és egy nőnemű baráti, vagy haveri kapcsolatot ápoljon mindenféle szexuális tevékenység nélkül, az a te bajod.
2012. ápr. 8. 08:39
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos láttam, engem is próbáltak így megalázni többen is.
2012. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És ha azt hiszed, hogy én vagyok a hülye akkor kicsit képzeld a férfiak helyébe magad, vagy tedd fel kérdéseben, hogy ki szeretne "barátkozni" veled, úgy, hogy tilos lesz a szex és nem akarhat soha többet tőled, mint "barátságot" (jaj, de rossz szó ez erre)
2012. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
vonzalom! barati, szexulais, anya-gyermek... mindegy minek nevezed. ket barat kozott is vonzalom van! az a ferfi fog irantad igaz barati erzelmeket (es vonzalmat) erezni akinek tarsa van, aki szerelmes, aki kielegult. a tobbi viszont amint baratkozni fog veled meg is fog kivanni ami termeszetes es nyilvanvalo. ha te nem igy vagy ezzel akkor vagy telelottek a fejed vallasi dogmakkal vagy valamiert nem akarod a szexualitasod felvallalni. en pl olyan hihetetlen jo barat vagyok ha boldog kapcsolatban elek valakivel, de amint egyedul vagyok akkor minden noi baratom tudja hogy a barati vonzalmam egyben szexualis vonzalom is. es ezt ok elfogadjak, elfogadjak azt esetleg megkivanom oket, hiszen ok is UGYANIGY vannak ezzel. elvegre szeretnek engem!
2012. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

akkor nem értem ezt az egészet...

egész eddig valamiféle álomvilágban éltem???


nem tudnék olyannal szexuális kapcsolatot létesíteni, aki nem a párom. nálam olyan, hogy csak szex, nincs. egy idő után mindig többet érzek...


egyébként köszi a válaszokat, csak mostanában döbbenek rá, hogy nem olyan az élet, ahogy én azt elképzeltem.

2012. ápr. 8. 08:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Senki nem a szexkapcsolatokról beszélt, te tereled el.
2012. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!