Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is izgatott, hogy itt...

Más is izgatott, hogy itt láthatja a Deathstars, The Birthday Massacre-t és a Dope Stars Inc. - et?

Figyelt kérdés
A Deathstars eddig se hanyagolta el kis hazánkat, de a többi előadó ritkán van itt, már betegesen várom :)
2009. jún. 28. 19:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Egész pontosan okt. 18. -án lesznek a Diesel klubban a fentebb említett 3 előadó meg a Diary of Dreams :)
2009. jún. 28. 19:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatom hogy kedvenceim közé tartoznak de szívesen megnézném... ha közelebb laknék. :/
2009. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na már ez is valami :) :D
2009. jún. 28. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:

én is nagyon örülök h végre ilyen bandák jönnem Mo.-ra, ráadásul mind ugyanazon a napon :D úgy h én mindenképp ott leszek a koncerten :D

sőt, még a felsorolt 4 banda mellett a magyar Drugzone zenekar is fellép :D:D:D

2009. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igenigen. Kicsit rossz, hogy vasárnap lesz, mert ezért itthon még meg kell vívnom a csatáimat, hogy elmehessek, de ha kell összekötök takarókat és leereszkedek az erkélyen :)
2009. aug. 4. 08:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már tutira megyek :)
2009. szept. 11. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
én is elakarok menni mert a kedvenc bandám a deathstars de nem tudom hogy oldam még meg :(
2009. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én ott voltam és baromira sajnáltam, hogy a TBM nem jött el, mert az egyik kedvenc bandám. Viszont Whip (DS énekese) megint ránkizzadt :S :D És a Dope Stars énekesével is jót csevegtünk koncert után. Drugzone pedig aznap este az egyik legjobb hangzású koncertjét adta, szerintem.
2010. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szintén ott voltam :) DS hozta a formáját, mint mindig, persze Whip rám is rámizzadt szintén, és a számbanyomta a mikrofont a Blitzkriegnél :D Dope Stars a fél óra ellenére olyan koncertet lenyomott, hogy a végén egyik tagomat se éreztem a bulizástól, a Lacrimas pedig minden várakozásomat felülmúlta :) szívesen jöttek a térfelünkre,tartották a kapcsolatot a közönséggel,és a zenéjük is jó volt :) nem lenne ellenemre még egy ilyen előadókkal teli nap...sőőőőőőt!


Szerencsére a Dope Stars és a Deathstars is ismét jön Magyarországra a Metalfest Open Air koncertsorozatra, szóval készíthetem fel ismét magamat egy újabb extázisra ;)

2010. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

03-07 17:28

Csak nem T. Bea? :DDD

2010. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!