Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen elment a kedvem a...

Teljesen elment a kedvem a gitározástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve gitározok, de az utóbbi 1-2 hónapba, már nem foglalkoztat annyira... Barátaimmal próbáltunk zenekart csinálni, de mivel én punkot akartam, ők meg inkább metalt, ezért nem sikerült túl jól az egész és elment tőle a kedvem. Néhány hónapja még az volt az álmom, hogy csinálok egy zenekart és híresek leszünk, viszont már egyáltalán nem vonzz ez az egész, rájöttem, hogy nem nekem való. Nem rég vettem egy ax5g multieffektet, örültem, hogy végre lesz torzítás és nem csak sima tiszta hanggal játszhatok, de mióta meg van a multieffekt, kevesebbet gitározok, mint előtte! A gitárom csak porosodik a fal mellett, a multieffekt és az erősítő meg a szoba közepén. Igaz hogy ma is használtam, de semmi értelmesre nem, csak próbálgattam effekt kombinációkat, a végén meguntam és semmit nem játszottam. Talán itt az ideje befejeznem, eladnom a gitárt és más után nézni? Vagy várjak, hátha visszajön a kedvem? 16/F

Felszerelés:

Vorson EDG-46

Valami noname 30 wattos erősítő, ami ahhoz képest jól szól

Korg AX5G multieffekt



2012. jún. 26. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Minden művészetben van olyan, hogy alkotói válság. :-)
2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11. voltam. Tanárhoz járni nagyon jó dolog. Motivál, helyre rak. Most biztosan leragadtál egy szinten és pillanatnyilag egy helyben toporogsz. Ha a tanártól megtanulsz új fogásokat, stílusokat, az fel fog pörgetni. Nekem legalább is nagyon kell, hogy "fogja a kezemet". Most leálltunk nyárra és már érzem, hogy alig tudok mit kezdeni magammal. Amiket eddig feladott, már nagyjából megtanultam, bizonyos dolgokban viszont bizonytalan vagyok, így nagyon hiányzik a konzultáció. Alig vettem a kezembe hetek óta a gitárt.
2012. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Visszajött a kedvem, de igazából attól ment el, hogy olyan mintha mostanában nem lenne ritmusérzékem, meg mindig rossz helyen fogom le, elcsúszik a kezem, meg hasonló kis hibák. :(
2012. jún. 30. 19:51
 14/22 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Énis 2 éve gitározok,szintén vorsonom van,valami noname tipus,most gyűjtök újra.Erősítőm az koncert erősítő tehát jó hangja van a gitárnak ahoz képest hogy Vorson :D
2012. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Zalamegyében lakom... :D


Amúgy lenne egy kérdésem. Lehet valami baja attól hogy nem használok gitár állványt, csak falnak támasztva tárolom, mióta megvettem? Mintha görbe lenne a nyaka :\

2012. júl. 11. 22:13
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, ettől abszolút meggörbülhet a nyaka.

Gitárt sohasem szabad a nyakának támasztva tárolni.

2012. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Francba :( Azt hiszem gyűjthetek egy új gitárra, ugyanis ezen már így nem olyan élvezhető a játék. Ez volt az első gitárom. Sajnálom... :((
2012. júl. 11. 22:44
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát egy Vorsonért nem nagy kár, lehet alapból görbe volt.

Tartalék gitárnak jó lesz, mellé meg összespórolsz valami használhatóbbat.

2012. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De akkoris az első gitárom... Legalább emléknek megmarad. :D Arra gondoltam veszek egy Epiphonet vagy egy Cort-ot.
2012. júl. 11. 22:59
 20/22 A kérdező kommentje:
Milyen gitárt ajánlanátok ilyen punkos stílushoz? :) Lehet hogy megint összedobok egy zenekart hobbiból.. :)
2012. júl. 11. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!