Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen elment a kedvem a...

Teljesen elment a kedvem a gitározástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve gitározok, de az utóbbi 1-2 hónapba, már nem foglalkoztat annyira... Barátaimmal próbáltunk zenekart csinálni, de mivel én punkot akartam, ők meg inkább metalt, ezért nem sikerült túl jól az egész és elment tőle a kedvem. Néhány hónapja még az volt az álmom, hogy csinálok egy zenekart és híresek leszünk, viszont már egyáltalán nem vonzz ez az egész, rájöttem, hogy nem nekem való. Nem rég vettem egy ax5g multieffektet, örültem, hogy végre lesz torzítás és nem csak sima tiszta hanggal játszhatok, de mióta meg van a multieffekt, kevesebbet gitározok, mint előtte! A gitárom csak porosodik a fal mellett, a multieffekt és az erősítő meg a szoba közepén. Igaz hogy ma is használtam, de semmi értelmesre nem, csak próbálgattam effekt kombinációkat, a végén meguntam és semmit nem játszottam. Talán itt az ideje befejeznem, eladnom a gitárt és más után nézni? Vagy várjak, hátha visszajön a kedvem? 16/F

Felszerelés:

Vorson EDG-46

Valami noname 30 wattos erősítő, ami ahhoz képest jól szól

Korg AX5G multieffekt



2012. jún. 26. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem írtad, milyen árkategóriában. De ha már említetted az Epiphonet, akkor Special, azt olcsón megkapod. A Vorsont meg akaszd a falra! :-)
2012. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen, Special 2-re gondoltam, fehérre és igen a vorsont a falra. :D
2012. júl. 12. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!